آیا شما برای رسیدن به اهداف خودتون برنامه­ ای دارید؟

منظورم برنامه­ های فیزیکی نیست که روزی مثلا 28 ساعت کار کنید تا به خواسته­ تون برسید. آخر سر هم همه دست بندازنتون که پس کو؟ تو که می‌گفتی هدف دارم و می‌خوام به اهدافم برسم چرا نتیجه ای نگرفتی؟

خیر.

منظورم برنامه برای رسیدن به هدف از طریق راهکارهای متافیزیکیه.

تا حالا در موردش شنیدین؟

1- تا به حال فکر کردین که چرا مثلا افرادی در دنیا هستند که برای برنامه­هاشون مدت زمان کمی می­گذارند، اما درآمدهای بسیار عجیب غریب دارند؟ یا حتی خیلی راحت به اهداف خودشون می­رسند؟

2- تا حالا براتون این سوال پیش اومده چرا بیل گیتس که مثل ما 24 ساعت زمان داره توانسته به اکثر اهدافش برسه، اما خیلی از افراد با روزی 20 ساعت کار کردن حتی توانایی خرید یک ماشین هم ندارند؟

3- چرا خیلی از افراد با تمام این­که می­خوان روابط خوبی داشته باشند اما باز هم تنها هستند هم از نظر عاطفی و هم از نظر اجتماعی؟

4- تا حالا براتون این سوال پیش اومده که چرا خیلی از افراد اهدافشون فقط در حد کلام باقی می مونه و هیچ وقت به حقیقت زندگیشون تبدیل نمی­شه؟

تمام این­ها به این خاطره که این افراد موفق برای رسیدن به اهداف خودشون در هر زمینه­ای آگاهانه یا ناآگاهانه در حال عمل به قانون هستند. می‌پرسین کدوم قانون؟

پاسخ فقط یک کلمه است:

قانون جذب

اگر دوست دارین از مراحل رسیدن به اهداف سر در بیارین و بعد هم انجام بدین و به تک تک خواسته­هاتون کاملا دقیق برسین؛ این صفحه برای شما نوشته شده.

در این مقاله 3 مرحله قانون جذب که از آموزه­های آبراهام به استر هیکس و اساس فیلم مستند راز ساخته خانم راندا برن است خدمت شما ارائه خواهد شد.

با ما همراه باشید.


رسیدن به اهداف.قانون جذب. متافیزیک. آبراهام.استرهیکس. افکار. احساس

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی…

قبل از همه چیز توهم پارتی رو خط بزنید !!!

خیلی اوقات فکر می‌کنیم که اشخاصی که به اهدافشون می‌رسن:

جادوگرن.

خدا بیشتر دوسشون داره. خدا برای اونا می­خواد مثلا برای ما نمی­خواد.

فلانی پارتی قوی داره.

هزاران بهانه که تا صد میلیارد سال هم ادامه بدیم تمامی نخواهد داشت.

اما امروز می‌خوام یک راز بسیار عجیب رو با شما در میون بذارم. که اگر بهش عمل کنید شک نکنید که به هر خواسته­ای داشته باشین حتی اگر در ظاهر محال باشه می‌رسین.

اگر بخواهیم به هدفی که می‌خواهیم دست پیدا کنیم قبل از همه چیز باید توهم این­که خدا برای یک دسته ثروت و سلامتی و عشق می‌خواد و برای ما نمی­خواد رو بندازیم تو سطل زباله.

چون برای خدا دادن یک هزار تومنی و هزار تریلیارد دلار هیچ فرقی نداره… و از همه مهم­تر خدا با هیچ احدی نه پارتی داره نه شوخی نه تعارف. سیستم کائنات مثل سیستم نظام قانون آلمان و سوئیس و سوئده و هزاران بار دقیق­تر.

پس اولین کاری که انجام می‌دیم اینه:

توهم این که خدا

1- با فلانی پارتی داره.

2- فلانی پارتی قوی تو فلان اداره داره.

3- فلانی خوش شانسه.

4- فلانی خوشبخته چون خدا اونو دوست داره منو دوست نداره.

5- فلانی دست به خاک می زنه طلا می­شه. پس اون می تونه من که تا حالا از این شانس­ها نداشتم نمی­تونم.

رو از سرتون برای همیشه بندازین بیرون. اگر نه 3 تا مرحله بعد نمی تونه به شما کمک کنه.

این 3 تا تکنیک تنها برای افرادیه که اول ایمان دارند خدا با هیچ احدی پارتی نداره و هر کسی مزد تلاش فیزیکی نه بلکه مزد تلاش متافیزیکی خودش رو می‌گیره.

پس باید این جا این شعر رو برای همیشه از یاد ببریم که می­گه:

مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد…

خیر این اشتباهه

مزد آن گرفت جان برادر که فکر کرد!!!

مزد برای شخصیه که می­تونه خوب فکر کنه و خوب احساس کنه و خوب عمل کنه.

البته این نقل قول از طرف خودمه:)

مرحله اول قانون جذب و رسیدن به اهداف: درخواست کردن

اولین مرحله برای رسیدن به اهداف در حوزه متافیزیک درخواست کردن هست. یعنی ما باید به طور دقیق بدونیم که چه چیزی رو می‌خواهیم با جزئیات.

نباید به این فکر کنیم که دنیا جای خوبی نیست چون این همه نواقص داره. دنیا جای خوبی نیست و پر از کمبودها و ضعف­هاست. بلکه باید به این فکر کنیم که این تنوع­هاست که باعث خلق آرزوهای جدید می­شه و رسیدن به آرزوهای جدیده که باعث خلق دنیای بهتر می‌شه. یعنی دوستای عزیزم از این که خواسته خودتون رو به کائنات مطرح کنید خجالت نکشید که مثلا فلان خواسته من رو کائنات چرا بهم بده؟

هر هدف و خواسته شما، هر آرزوی شما برای تجربه حس بهتره، درسته؟

پس هر خواسته شما عملا داره به بهتر شدن تمام این دنیا کمک می­کنه. از خواستن خواسته­های خودتون هیچ واهمه­ای نداشته باشین. هر خواسته­ و هر هدفی دارین کاملا با جزئیات مطرح کنید و اون رو بنویسین یا خیر حتی در دلتون درخواستش کنید.

این مرحله فقط مرحله درخواست کردنه.

پس مرحله اول فقط درخواست دادن شما به کائناته. مثلا

1- چه قدر دلم می‌خواد خونم بزرگتر بشه.

2- چه قدر دلم می‌خواد وارد یک رابطه عاطفی خوب بشم.

3- چه قدر دلم می‌خواد فلان ماشین رو بخرم.

4- چه قدر دلم می خواد فلان کسب و کار رو با این خصوصیات استارت بزنم.

هدف و خواسته خودتون رو با جزئیات مطرح کنید. این تنها کاری هست که باید در این مرحله انجام بدین.

مرحله دوم قانون جذب و رسیدن به اهداف: پاسخ دادن از طرف سرچشمه هستی

مرحله دوم رسیدن به اهداف از طرف شما انجام نمی­شه. این مرحله توسط سرچشمه هستی انجام می­شه. هر خواسته­ای که از طرف شما به جهان اعلام بشه در همون لحظه از طرف سرچشمه هستی پاسخ مثبت دریافت می­کنه. همیشه این مرحله رو انجام شده بدونین. به تک تک خواسته‌ها در هر سطحی پاسخ داده می‌شه. بدون هیچ استثنائی.

دوستای عزیزم به این نکته توجه کنید که ما با یک سرچشمه بی­نهایت که به هیچ عنوان تمامی نداره طرف هستیم. از شما می‌خوام به جهان نگاه کنید همه چیز هر روز در حال بیشتر شدنه. هیچ کم شدنی در کار نیست همه چیز در حال افزایش و بهتر شدنه. خدا و عظمت خدا تمامی نداره پس چرا باید مثلا یک خواسته شما رو بگه نمی­دم؟ واقعا چرا؟ شما اگر پادشاه باشین و یک قاره رو مدیریت کنید بچه­اتون اگر بیاد و بگه بابا مامان من خونه ماشنین کار زندگی خوب فلان شاهزاده رو برای زندگی می‌خوام بهش می‌گین نه؟

پس چرا فکر می‌کنید نباید به هدف و خواسته خودتون برسید؟

خدمت شما عرض می‌کنم شما خودتون از جنس اون سرچشمه هستین و زمانی که آرزویی دارید اصلا نمیشه که اون سرچشمه به شما جواب نده چون شما اون سرچشمه هستید و اون سرچشمه شماست.پس مرحله دوم رسیدن به اهداف پاسخ از طرف سرچشمه هست که به محض درخواست به شما پاسخ می‌ده.

تا این قسمت دو مرحله اول خیلی راحت انجام می‌شه. شما درخواست می‌کنید هر درخواستی و به درخواست شما در هر سطحی پاسخ داده می‌شه. بدون هیچ استثنائی شما با هر سطح روحی هر درخواستی که داشته باشین اون سرچشمه پاسخش مثبته.

مرحله سوم قانون جذب و رسیدن به اهداف: پذیرش و هم جهت بودن با خواسته

مرحله سوم رسیدن به خواسته و اهداف پذیرش اون خواسته هست. که مهم­ترین مرحله رسیدن به آرزوست. هر کسی که به هدف و خواسته­اش نمی­رسه تنها به این دلیله که این مرحله رو به انجام نرسونده.

خوب حالا با خودتون می‌گین من چه کاری انجام بدم که بپذیرم؟

افکار مقاوم و احساس بد رو کنار بزنید. زمانی که با حس تردید شک دودلی و حس عدم شایستگی به یک خواسته فکر کنید به هیچ عنوان به اون خواسته و هدف نمی رسید.

عملا زمانی که به خواسته­ای نمی­رسیم، خودمون یک سد ساختیم و می‌گیم ای بابا چرا پس من به این آرزوم نمی رسم؟

ما باید از سر راه آرزوهای خودمون کنار بریم. چون با افکار مقاوم از جمله:

1- مگه می‌شه؟

2- شاید نرسم…

3- من مگه لیاقت این رو دارم؟

4- من مگه می‌تونم که به این آرزوم برسم؟

ارتعاش خودتون رو به شدت کاهش می­دین. چون ما در جهان ارتعاشی زندگی می‌کنیم هر بار که ارتعاش خودتون رو پایین بیارین از ارتعاش خواسته خودتون دور شدین و به صورت بسیار علمی و بسیار دقیق، دیگه محاله که بتونین به هدف و خواسته خودتون برسین.

اگر چیزی رو می‌خواهین و ندارین:

1- به این خاطر نیست که شما لیاقت اون رو ندارین به این دلیل نیست که کسی می‌خواد شما به هدف خودتون نرسید.

2- به این دلیل نیست که شما به اندازه کافی خوب نیستین.

3- به این خاطر نیست که آرزو و هدف شما برای جهان مهم نیست.

بلکه تنها و تنها به این خاطره که شما در فرکانس و ارتعاش هدف و خواسته خودتون نیستین. با افکار مقاوم و احساسات ناخوشایند شما نه تنها به خواسته خود نمی­رسید بلکه هر روز هم از اهداف خودتون دور و دورتر می‌شین. مقاله چطور افکارم را کنترل کنم؟

برای رسیدن به هر خواسته و هدفی هیچ راهی وجود نداره جز این که با خواسته و هدف خودمون هم­راستا هم­جهت و هم­ارتعاش باشیم. برای رسیدن به ارتعاش خواسته و هدف هم باید حس خوبی داشته باشیم و حس خوب تنها با افکار خوب رقم می‌خوره. مقاله تاثیر افکار و احساس روی هم را بخوانید.

خیلی از افراد به خاطر درست انجام ندادن مرحله سوم احساس سرخوردگی شدید دارند و فکر می‌کنند شخصی در جایی می‌خواد که اونا به خواسته و هدفشون یا آرزوی سوزان خودشون نرسند. اما این­جا هستیم تا به شما بگوییم تنها و تنها راه این که شما به اهداف و آرزوهای خود برسید هم جهت و هم فرکانس شدن شما با آرزوهای شماست تمام.

هیچ راه دیگه­ای وجود نداره. در سرای این تو هستی هیچ کسی به شما نمی­گه که آرزوهای خودتون رو کم کنید یا بی­خیال اونها بشید بلکه تمام تلاش ما رسوندن این آگاهی به شما عزیزانه که باید برای رسیدن به هر خواسته­ای با اون خواسته هم فرکانس باشید. در حال حاضر به این روش در جهان قانون جذب گفته می شه.

خونه ماشین کار زندگی مشترک و هر چیز خوبی که بخواهید وجود داره. اما تمام این‌ها در فرکانس های بالا مرتعش می‌شن شما نمی­تونین در فرکانس رادیویی اف ام 64 فرکانس رادیویی اف ام 145 رو بشنوید. اینو قبول دارین؟

جهان فرکانسیک هم همین رو بیان می‌کنه شما نمی­تونید با حس بد و افکار مقاوم خواسته­های خودتون رو که در فرکانس بالاتری قرار دارند رو ببینید.

پس این مرحله رو بسیار جدی بگیرین و خیالتون راحت باشه که دو مرحله دوم رو خدا با عشق به شما عطا کرده. خدا خودش اون آرزو هدف و خواسته رو به شما بخشیده چه دلیلی داره که نخواد به اون خواسته برسید؟ چه دلیلی داره که خدا نخواد شما لذت ببرید؟

واقعا هیچ دلیلی نداره پس به جای باج دادن به بهانه های ذهنمون بهتره که با خواسته هامون هم ارتعاش بشیم.

خوب دوستای نازنینم این صحبت‌ها تمامی نداره و در مقاله های دیگه بسیار گسترده تر در مورد هر قسمت بحث شده. در این مقاله این آگاهی به شما عزیزان رسید:

بین شما و بیل گیتس و هیچ آدمی که شما فکر می‌کنید خیلی خفنه هیچ تفاوتی وجود نداره.

به جز یک چیز:

او درخواست کرده و درخواست خودش رو پذیرفته و در فرکانس هدف و خواسته خودش قرار گرفته و خواسته اش در جهان مادی خلق شده.

همش همینه.

همچنین 3 تا مرحله خلق خواسته و اهداف رو از آموزه های قانون جذب آبراهام با شما عزیزان به اشتراک گذاشتیم.

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.