مستند راز(قانون جذب) میگه: تو می تونی با تغییر افکارت تمام زندگی خودت رو تغییر بدی!!!!!!

آیا در مورد مستند راز چیزی شنیدین؟

شنیدین که خیلی از افراد موفق در دنیا از این راز(قانون جذب) استفاده می‌کن و به همین خاطره که موفق هستند؟

به نظر شما مستند راز الکیه یا نه شاید بشه بهش استناد کرد و با آموزه­هاش یک زندگی رویایی خلق کرد؟

شما مستند راز رو از کدوم دیدگاه می‌بینین؟ فریب یا کمکی از طرف خداوند؟

فکر می‌کنین مستند راز از دین و اسلام و مذهب جداست؟ یا خیر تاییدی هست بر این دیدگاه که ما در جهانی هستیم که فروانی محضه و هر چیز بخواهیم رو می‌توانیم با فکر و اندیشه خود بسازیم؟

به نظر شما می‌شه طبق آموزش مستند راز(قانون جذب) با بالابردن فرکانس و ارتعاش افکار زندگی ایده­آلی رو ساخت ؟

 اگر دوست دارین در مورد رازهای مستندراز(قانون جذب) بیشتر بدونین با ما همراه باشین.

مستند راز(قانون جذب) ساخته کیست؟

مستند راز(قانون جذب) توسط خانم راندابرن یکی از بزرگترین نویسنده‌ها در حوزه متافیزیک و معنویت ساخته شده است. اکثر افراد در طول زندگی، دوره افولی رو پشت سر می‌گذارن اما راندابرن شخصی بود که از این دوره افول برای خود یک دریچه نور ساخت. این یعنی از چالش‌ها فرصت بساز…

او بعد از آموزش دیدن از استرهیکس درباره قانون جذب در حوزه متافیزیک و کوانتوم، زندگی خود رو آن طور که می خواست ساخت و توانست با مستند راز(قانون جذب) به خیل عظیمی از مردم کره زمین کمک کنه تا بتونن زندگی رویایی خودشون رو همون طور که می‌خوان خلق کنن. راندابرن این راز بسیار بزرگ(قانون جذب) رو جهانی کرد.

بعضی از افراد از اون استفاده کرده و زندگی رویایی خودشون رو ساختند و بعضی هم باور نکرده و در همون شرایط نامطلوب خودشون دارن زندگی می‌کنند. تو این مقاله ابتدا یک تحلیل درباره این مستند ارائه خواهیم کرد و بعد هم 37 راز از مستند راز(قانون جذب) برای ساختن یک زندگی رویایی مطرح شده.

 

مستند راز. قانون جذب. سرای این تو هستی

قانون جذب و راندابرن در مستند راز

 

تحلیل مستند راز (قانون جذب) از منظر سرای این تو هستی…

سال های بسیار زیادی زیر نظر روانشناسان و روانپزشکان بودم اما نتیجه­ای که می‌خواستم رو دریافت نمی­کردم چون مواردی اون جا برام دیکته می‌شد که برای همه مریض‌ها همون مطالب بود. اما بعد از آشنا شدن با دنیای متافیزیک و نادیدنی‌ها تمام زندگیم تغییر کرد.

به تک تک نوشته­هام در این سایت ایمان کامل دارم. توصیه می‌کنم این نوشته رو بدون طرف بخونین و تست کنید نهایت اینه که شاید جواب نگیرین که این محاله، محال.

اما اگر جواب گرفتین در مورد متافیزیک و قوانین نادیدنی این جهان بیشتر فکر کنید.

مستند راز درباره قانونی صحبت می کنه که از ابتدای جهان هستی وجود داشته، در تمام ادیان بهش اشاره شده از جمله دین عیسی مسیح:

کلام تو عصای معجزه گر توست.

از کلام تو بر تو حکم می شود.

خوب این نوشته کتاب انجیل خودش کاملا اشاره داره به قانون جذب. چون کلام ما از افکار و احساسات ما نشات می­گیره. پس قانون جذبی که در مستند و کتاب راز توضیح داده شده مطلب تازه­ای نیست بلکه یادآوری قوانینیه که خیلی بهش توجه نمی­کنیم. حتی در کتاب قرآن سوره یوسف زمانی که حضرت یوسف زندان بود و دو نفر از زندانی­ها خواب خود رو برای یوسف تعریف کردند. دومین نفر تعبیر خوابش اعدام شدن بود. زمانی که دید تعبیر خوابش رو یوسف به این صورت معنا کرد شروع کرد به انکار که نه خواب ندیدم و دروغ گفتم. یوسف به او گفت: قضی الامر یعنی کلام صادر شده و دیگه ساخته شده. خیلی عادی هم فردا اون شخص رو اعدام کردن.

این هم یک مثال از هزاران مثال برای توضیح قانون جذب در دین اسلامه.

در مستند راز(قانون جذب) تمام صحبت نویسنده این است که به ما بگه:

هر چیز که بخواهید می تونید داشته باشید. به هر شخصی که بخواهید می تونید تبدیل بشید به شرط این که تنها به چیزهایی فکر کنید و چیزهایی رو احساس کنید که دوست دارین براتون اتفاق بیفته.

ممکنه یک عده بگن نه خداوند شاید نخواد که ما خوب زندگی کنیم.

سوال دارم مگه میشه خداوندی که عظمتی بی انتها داره ما رو برای غم بدبختی و بیچاره بودن و نرسیدن به یک زندگی رویایی خلق کرده باشه؟

با بعضی از افراد که صحبت می‌کنم می‌بینم در صحبت هاشون می‌گن خداوند ما رو زمین زده. ازشون سوال می‌کنم اگر شما مثلا یک شخص 50 ساله باشین ممکنه که برای زور آزمایی بزنید در گوش یک بچه 1 ساله که فقط بهش بگین زورم بیشتره؟ اصلا دلتون میاد این کار رو انجام بدین؟ در جواب می‌گن خوب قطعا نه!!!!!

بعد پاسخ می‌دم بهشون خوب چطور فکر می‌کنید که خدایی که شما رو خلق کرده می‌خواد بزنه در گوش شما؟ می‌گن خداوند می‌خواد امتحانم کنه.

می‌گم خوب چه امتحانی؟

امتحان ایمان؟ یا امتحان این که یه چیز رو بخوای و بهت نده و تو رو تو سختی نگه داره؟

یا خیر خداوند می‌خواد تو با شکوه زندگی کنی و تمام امتحان خداوند امتحان ایمان تو به بخشش و عشقش برای بهتر شدن زندگی توست؟

از این جا به بعد دیگه جواب نداره بگه.

حالا از شما سوال می کنم اگر شما پادشاه باشید آیا فرزند خودتون رو دوست دارین در فقر ببینین یا در ثروت و شکوه و جلال؟

دوستای عزیزم تمام امتحان خدا از ما فقط یک چیزه:

آیا ایمان داریم به این که خدا ما رو برای سعادت به دنیا آورده یا نه؟

ایمان یعنی باور قوی و باور قوی یعنی احساس قوی و احساس قوی یعنی فکر قوی…

تمام هدف مستند راز(قانون جذب) به شرح زیره:

اگر خواسته­ای داشتی که از قلب تو بیرون می‌اومد نه ذهن بلکه از قلب. یعنی اون رو می‌خواستی برای بهتر شدن زندگی خودت و اطرافیانت و خدمت و عشق.
بعد هم باور کردی که خدا می‌خواد تو به خواسته­ات برسی چون اشرف مخلوقاتی. بعد هم تمام تلاش فکری و ارتعاشی خودت رو گذاشتی که انگار اون چیز رو به دست آوردی. اون خواسته می‌شه حقیقت زندگی تو و برات آشکار می‌شه. این خیلی ساده است. مستند راز در مورد چیز جدیدی صحبت نمی­کنه بلکه داره قوانینی که تمام ادیان هزاران سال پیش بهش اشاره کردند رو مرور می‌کنه. یعنی الان در حال حاضر علم تازه در حال رسیدن به معنویته.

یک درخواست دارم همین الان به یک لواشک بسیار ترش فکر کنید فکر کنید فکر کنید که مزه انار و زرشک و زردآلو به صورت مخلوط رو دارین می­خورین.

با نوشتنش بزاق دهانم شروع به ترشح کرد شما رو نمی دونم اما این برای همه یک جواب می‌ده. ترشح بزاق دهان طوری که شاید یک عده چشمشون هم بسته بشه از شدت ترشی این لواشک خیالی.

این یعنی چی؟ یعنی هر فکری تبدیل به ماده می­شه. افکار نه تنها روی ماده که روی واقعیت زندگی انسان تاثیر مستقیم می­گذاره. اینا حقیقته دوستای خوبم. اگر الان ما بگیم خوب خورشید مثلا رنگش زرشکیه آیا رنگ خورشید زرشکی می شه؟ نه خورشید همیشه زرده یعنی یک اصل ثابته. در مورد افکار هم این یک قانون ثابته که فکر متمرکز انسان تبدیل می­شود به ماده.

همین الان از خداوند می‌خوام واقعا هر کسی که داره با افکار بد اتفاق­های بد رو خلق می‌کنه و فکر می‌کنه که خداوند او رو آورده برای عذاب دادن و رنج کشیدن این نوشته به دستش برسه و یک تلنگر اساسی بهش بخوره و شروع کنه زندگی خودش رو دوباره از نو بنویسه.

در لپ کلام مستند راز(قانون جذب) در این باره صحبت می‌کنه:

به هر چیز که عمیقا  فکر کنیم حتی اگر به ظاهر محال باشه و عمیقا هم احساسش کنیم اون رو به حقیقت زندگید ما تبدیل خواهید کرد. یعنی اگر به یک چیز که می‌خواهیم عمیقا فکر کنیم یا خیر به چیزی که نمی خواهیم عمیقا فکر کنیم و اون رو با تمام وجودمون احساس کنیم در واقع براش کارت دعوت فرستادیم و باید منتظر باشیم که خیلی سریع وارد زندگی ما بشه.

 

17 راز  مستند راز(قانون جذب) که افراد بسیاری رو به موفقیت و ثروت رسونده:

1- تمام این هستی با قانونی به نام قانون جذب در حال شکل­گیری است و شما می‌توانید هر چیز که بخواهید رو داشته باشید. در واقع هیچ چیز در این هستی وجود نداره که نتوانید داشته باشید یا هیچ چیز در این هستی وجود نداره که متمرکز بهش فکر کنید و احساسش کنید و بهش نرسید.

2- تمام آن چیزهایی که امروز به صورت ماده در حال مشاهده آن هستیم یک روز فقط فکر بوده. در واقع هر چیز که در فکر ما باشه روزی به حقیقت زندگیمون تبدیل خواهد شد. تمرینی وجود داره در این مستند که اگر رسیدن به یک آرزوی خاص رو چندین بار تجسم کنید و احساسش کنید در واقع اون رو به زندگی خودتون دعوت کردید.

3- قانون جذب شعور این که چیزی بد است یا خوب رو نداره. اگر چیزی رو نخواهید دقیقا به سمت شما خواهد آمد چون دارید به چیزی که نمی­خواهید فکر می­کنید. تنها به چیزهایی که می‌خواهید فکر کنید. قانون جذب می‌گه هر چیز که به آن فکر کنید ما به شما می‌دهیم. روی هر چیزی که احساسات شدیدی رو متمرکز کنید اتفاق خواهد افتاد. روی مطالبی تمرکز کنید که می­خواهید اتفاق بیفتند در غیر این صورت چیزهایی رو تجربه خواهید کرد که نمی خواهید.

4- قانون جاذبه همه جا وجود داره. هر چیز که تجربه می‌کنید تنها و تنها به خاطر قانون جاذبه است. پس شما می‌توانید خیلی راحت افکار خودتون رو هدایت کنید، هر فکری که به قلبتان حس خوبی داد رو پیگیری کنید و هر فکری که حس بد داد رو رها کنید همین. حس خوب راهنمای شماست که در جهت دستیابی به آن چیزی هستیند که می­خواهید.

5- احساسات ما نعمت خدا برای راهنمایی ما هستند. احساس خوب جهت خوب و صحیح برای رسیدن به آرزو و احساس بد جهت بد و اشتباه که نشون می­ده در جهت رسیدن به خواسته­های خودمون نیستیم.

6- ثروتمندان هر روز ثروتمندتر می‌شوند و فقرا هر روز فقیرتر تنها و تنها به این دلیل که ثروتمندان روی ثروت و فقرا روی فقر متمرکز هستند.

7- جهان هستی تنها و تنها به شما می‌گه فرمانبردارم سرورم همین. هر چه بگویید خواهد گفت چشم. اگر خوب بخواهید خواهد گفت چشم؛ اگر بد بخواهید هم باز هم خواهد گفت چشم. در واقع جهان هستی هر کاری می­کنه که رویای شما رو برآورده کنه. پس هم جهت با چیزی باشید که می­خواهید اتفاق بیفته. یعنی اگر می خواهید پول بیشتر داشته باشید اما به بی­پولی فکر می کنید آن چیزی که وارد زندگیتان می­شود بی­پولی بیشتر خواهد بود. هر چیز که زیاد به آن اندیشدیده اید وارد زندگی شما خواهد شد.

8- می­توانید از دل هیچ چیز همه چیز بسازید. کافیست که نخستین قدم رو با ایمان برداردید. یعنی تنها قدم بعد رو چک کنید نه انتهای مسیر که بخواهید تمام مسیر رو ببینید. هر مرحله از راه خودش خودش رو معرفی خواهد کرد.

هر آنچه که ما هستیم نتیجه افکاری است که داشته­ایم

بودا

9- لیستی از داشته­های خود رو بنویسید و مدام در حال قدردانی باشید. این بدان معنا نیست که شما در دهان بگویید شکر، بلکه به این معناست که قدردانی رو با تمام وجود خود حس کنید. شکرگزاری یکی از بزرگترین مراحل خلق خواسته ها در قانون جذبه.

10- هر آن چیز که ذهن انسان بتواند درک کند می‌تواند به دست بیاورد. این یعنی خواسته شما اگر به ظاهر محال هم هست ولی تونسته به ذهن شما راه پیدا کنه یعنی حتما قراره اتفاقی بیفته اما به شرط عمل به قانون.

11- خوشبختی رو پیدا کنید در نوشیدن یک لیوان چای و حس خودتونو خوب کنید. سپس تمام خواسته های مادی شما خلق خواهد شد. چه اندازه خودتونو دوست دارید. عاشق خودتان باشید خیلی زیاد. عادت کنید که عاشق خودتان باشید.

12- حس امید رو به جای پشیمانی. حس سپاس رو به جای حس گناه و حس عشق رو به جای ترس جایگزین کنید.

13- طرفدار خواسته های خود باشید نه طرفدار ناخواسته­های خود. یعنی در مورد خواسته های خود صحبت کنید. در مورد چیزی که دوست ندارید اتفاق بیفتد حتی صحبت هم نکنید.

14- زندگی شما هیچ ارتباطی به خانواده شما ندارد این رو بدانید که هیچ کسی جز خود شما مسئول زندگی شما نیست. افکار خود رو هدفمند انتخاب کنید.

چه فکر کنید که می‌توانید و چه فکر می­کنید که نمی­توانید در هر صورت درست فکر کرده­اید

هنری فورد

15- چیزی در درون شماست که از تمام جهان بزرگتره و زمانی که بهش فرصت بدین برایتان همه کار خواهد کرد. این همان روح خداست که قدرت مطلق است و در وجود شما به امانت گذاشته شده تا دنیا رو گسترش بدین و زندگی خودتان و دیگران رو ارتقا بدین.

16- تصمیم بگیرید که چه چیزی می­خواهید؟ دقیقا اون رو مشخص کنید با جزئیات و کامل. استعداد های خود روکشف کنید و به دنبال آن‌ها بروید. به دنبال علاقه خود بروید. آیا امیدوار هستید؟ اگر به خود امید بدهید که رسیدن غیر ممکن نیست در این حالت کارهایی بسیار زیاد انجام خواهید داد. آغوش خود رو برای فرصت‌ها باز کنید.

17- آن­چه که هم­اکنون دارید کافیست و آن­جایی که الان هستید بهترین جای ممکن است. شما از تمام بهانه­های خودتان بزرگترین. کافیه که دلیل برای تغییر داشته باشید بعد به دنبال رویای خود بگردید. ایمان داشته باشید که می‌توانید کاری انجام دهید.

در این مقاله با هم در مورد قوانین مستند راز که توسط خانم راندابرن نویسنده و سخنران ساخته شده و 17 رازی که در اون نهفته بود صحبت کردیم. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.