آیا اسم آبراهام براتون آشناست؟ منظورم آبراهام لینکلن نیستا نه!!!!

منظورم آبراهام، راهنمای معنوی استرهیکس که قانون جذب درس می‌داده.

اگر این آبراهام رو نمی­شناسین با ما همراه باشین تا بیشتر در موردش بدونیم.

اول چند تا سوال دارم از شما خواننده عزیزم:

تا به حال شده که در حین مراقبه و مدیتیشن حس کنید یک انرژی و صدایی از درون قلب شما(شهود) باهاتون صحبت می­کنه؟

تا به حال براتون پیش آمده که بخواهید کاری انجام بدین و حس کنید قلبتون(شهود) می­گه نه این کار رو انجام نده. یا بالعکس بهتون بگه الان این کار رو انجام بده؟

تا به حال شده مثلا بخواهین با یک شخصی سر یک قراری حاضر بشین و ندایی(شهود) در درون شما بگه نه سر این قرار نرو. شما هم حرف گوش کنید و بعد بفهمید اااا چه خوب شد که فلان روز فلان جا نرفتم مثلا این اتفاق می­افتاد اگر اون جا حاضر می‌شدم؟

پاسخ شما نمی­تونه نه باشه.

به این خاطر که اگر هر لحظه هم صدای قلبتون(شهود) رو نشنوین؛ حتما تا به امروز برای یک بار هم که شده این صدا(شهود) رو از همهمه ­های ذهن خودتون تشخیص دادین و متوجه شدین این صدا، صدای ذهنم نیست انگار از قلبم داره باهام صحبت می­کنه.

این صدا اسمش شهوده. صدای روح.

آبراهام و استر هیکس. قانون جذب.استر هیکس. ارتعاش. افکار. مستند راز. راندابرن

هر شخصی آبراهام خود را دارد. آیا شما با آبراهام درون خود ارتباط دارید؟

صدایی که از یک بی­ مکانی و بی ­زمانی نشات می‌گیره و همیشه در اختیار شماست. بعضی شهودشون فعال و بعضی هم ذهنشون فعاله اما خانم استرهیکس که مادر قانونِ جذبِ مدرن معرفی شده، شخصیه که توانست با مراقبه به این شهود برسه و صدایی که برای همه انسان‌ها وجود داره رو بشنوه. از همه چیز مهم­تر استرهیکس توانست با گوش کردن به این ندا یک زندگی عالی برای خودش و مردم دنیا خلق کنه…

اون صدا خودش رو به استر هیکس این­طور معرفی کرد:

من آبراهام هستم. ادامه ابعاد غیر فیزیکی تو.

در این مقاله قراره با هم در مورد آبراهامِ خانم استرهیکس و آبراهام­های درون همه انسان­ها(شهود) صحبت کنیم. در انتها هم چند تکینک به شما عزیزان ارائه خواهد شد که کمک می­کنه بتونین از این موجود متافیزیکی درون خودتون(شهود) برای خلق خواسته­ هاتون استفاده کنین.

اولین ملاقات استر هیکس با آبراهام:
بسیاری از عزیزانی که در رابطه با قانون جذب استر هیکس مطالعاتی داشتند حتما نام آبراهام را شنیدند. می­خواهیم در مورد اولین ملاقات آبراهام و استر صحبت کنیم. از زبان خود استر می‌شنویم:

من و جری بعد از اولین ملاقاتمان با خانم شیلا دوباره فردا به منزل ایشون رفتیم و در زمانی که شیلا در عالمی دیگر سیر می‌کرد از او سوال کردم چطور می‌توانیم به هر چیز که می‌خواهیم دست پیدا کنیم؟

او در پاسخ گفت:

با تلقین و مراقبه…

از او در مورد مراقبه سوال کردم.

پاسخ داد: لباسی راحت می‌پوشید و هر روز به مدت 15 دقیقه به صدای دم و بازدم خود توجه می‌کنید و سعی می‌کنید به دنبال افکار خود نروید. سعی کنید تنها نظاره­گر افکار خود باشید.

از فردای آن روز من و جری هر روز به مراقبه می‌نشستیم. لباس­های راحت می‌پوشیدیم و مراقبه می‌کردیم. در تمام روزها حس خوبی به مراقبه داشتم.

به مدت 9 ماه هیچ اتفاقی نیفتاد. تا این که در عید سال 1985 حس کردم که از بینی­ام صدایی به بیرون می‌آید. جری خیلی هیجان­زده شده بود و رفت خیلی سریع برگه و خودکار آورد و شروع کرد به سوال پرسیدن و نوشتن پاسخ‌ها.

آن صدا گفت من آبراهام هستم راهنمای درونی تو. تو را دوست دارم. من و جری خیلی تعجب کرده بودیم چون مشخص بود که صدا از جایی دیگر به گوش ما می­رسد.

این اتفاق برام خیلی جالب بود. از آن زمان تقریبا هر روز با آبراهام در تماس بودم. با آبراهام کتاب نوشتم. زندگیم هر روز و هر روز پر از شعف و شادی شده. توانستم به انسان­های زیادی کمک کنم تا زندگی بهتری برای خود خلق کنند. باید به شما بگم آبراهام حقیقت داره.

آبراهام کیست و چه ویژگی هایی داره؟

با خوندن قسمت بالا حتما با خودتون می‌گین یعنی چی؟

آبراهام دیگه کیه؟ این حرف‌ها چیه؟ اما باید عرض کنم متافیزیک و پدیده­های متافیزیکی حقیقت دارند.پ
از زبان خود آبراهام بشنویم که داره خودش رو معرفی می‌کنه:
ما آبراهام خونده می‌شیم. ما امتداد بعد غیر مادی شما هستیم. شما هم از جنس ما هستید که الان در حال تجربه مادی و زمینی خودتان هستید. ما به شما کمک می‌کنیم به هر چیز که بخواهید برسید. ما کارهای زیادی می تونیم برای شما انجام بدیم:

1- ما به شما نشون می‌دیم که شما چه کسی هستید چون خیلی خوب می‌دونیم شما چه کسی هستید. شما موجودات غیرفیزیکی یا متافیزیکی هستید که در حال حاضر در حال تجربه فیزیکی حقیقت خود روی زمین هستید.

2- ما به شما نشون می‌دیم شما تا چه اندازه دوست داشتنی هستید چون می‌دونیم شما تا چه اندازه دوست داشتنی هستید.

3- ما به شما کمک می‌کنیم تا درک کنید که خواسته­های شما به گسترش این جهان کمک می‌کنه و شما نباید آرزوهای خودتون رو سرکوب کنید.

4- ما از یک آگاهی جمعی که در این هستی لایتناهی وجود داره با شما صحبت می‌کنیم. شما خودتون هم از جنس این لایتناهی هستید.

5- به شما کمک می‌کنیم تا خواسته­های خودتون رو خلق کنید. این کار خیلی راحت انجام می‌شه. تنها کافیه که شما بخواهید هر چیز که بخواهید به شما داده خواهد شد.

6- در واقع ما برای همه شما برنامه­های زیادی داریم که همگی شما از زندگی خودتون لذت کافی رو ببرید. چون شما برای لذت یک تجربه زمینی روی زمین قرار دارید. پس همین لحظه و همین الان لذت ببرید.

حرف حساب آبراهام چیه؟

خوب فکر می­کنید با توجه به متن بالا که آبراهام که یک موجود متافیزکیه و این متن رو برای ما نوشته دقیقا حرف حسابش چیه؟

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود که توسط استر هیکس نوشته شده آبراهام هدف و حرف حساب خودش رو این طور بیان می‌کنه. او می‌خواد به همه انسان‌ها ثابت کنه که:

1- هیچ چیز در این جهان وجود نداره که شما نتوانید به اون برسید.

2- هیچ تجربه ای در این جهان وجود نداره که شما اون رو بخواهید و نتوانید در زندگی خود تجربه­اش کنید.

3- شما موجوداتی بی نهایت قدرتمند و خالق زندگی خودتان هستید. شما قربانی نیستید بلکه آفریننده زندگی خود هستید.

4- تمام اتفاق­های زندگی شما حاصل ارتعاش خود شماست پس با تغییر افکار و احساس و در نتیجه ارتعاش شما تمام این تجربه‌ها تغییر خواهد کرد.

5- تنها راه رسیدن به خواسته شما اینه که با اون هم ارتعاش باشید و اگر آرزویی دارید و هنوز بهش دست پیدا نکرده­اید به این خاطر نیست که شما به اندازه کافی خوب نیستید یا آرزوی شما برای سرچشمه هستی مهم نیست. بلکه تنها و تنها به این خاطر است که هنوز با اون خواسته هم ارتعاش نشده­اید.

6- به هر خواسته­ای در هر سطحی همواره پاسخ داده می­شه. در همان لحظه که شما آرزویی کردید خواسته شما اجابت شد. این شما هستید که باید با پذیرش و عدم مقاومت در برابر آرزوی خودتون اجازه بدین که اون خواسته وارد تجربه شما بشه.

7- هیچ چیز محالی در این هستی وجود نداره و هر چیز که ذهن بتونه تصور کنه می‌تونه تجربه کنه. هر چیزی.

حاصل ملاقات آبراهام و استر هیکس چه بود؟

شاید روزی که استر هیکس توانست با آبراهام ملاقات کنه هیچ وقت به این فکر نمی­کرد اون ملاقات و شروع اون دوستی تمام جهان رو وارد یک فرکانس و ارتعاش جدید کنه و به تعداد زیادی از مردم کمک کنه که بتونن زندگی رویایی خودشون رو خلق کنن. اما این اتفاق افتاد. چند تا از دستاوردهای این ملاقات رو در ادامه براتون تشریح می­کنیم.

1- مستند راز که ساخته خانم راندابرن هست از آموزه­های آبراهام ساخته شده. این مستند زندگی خیلی از افراد رو تحت تاثیر قرار داد.

2- استر و آبراهام در بیش از 30 کشور و 50 ایالت توانستند به انسان­های زیادی کمک کنند تا احساس قربانی بودن رو فراموش کنند و بدونن که خودشون در هر شرایطی خالق زندگی خودشون هستند.

3- قانون جذب که پیام آبراهام بود توانسته در دنیا برای تمام نویسندگان و آموزگاران موفقیت هم یک دیدگاه جدید ایجاد کنه.

4- شاید اگر استر هیکس به این ندای درونی به چشم یک شوخی نگاه می‌کرد هیچ وقت این همه اتفاق زیبا و این پیشرفت‌ها در سطح دنیا اتفاق نمی­افتاد. چون بسیاری از ثروتمندان جهان، با استفاده از این راز به موفقیت و ثروت خود دست پیدا کرده­اند.

5- این ارتباط باعث یک انقلاب فکری در سراسر جهان شد. به خصوص در کشورهای جهان اول که توسعه فردی خیلی مهمه، اکثر افراد می‌دونن تنها با فکر و حس و حال خوبه که می‌شه زندگی خوبی رو تجربه کرد.

شما هم می‌تونین با آبراهام درون خودتون ارتباط داشته باشین!!!

هدفم از نوشتن این مقاله این نبود که آبراهام و استر هیکس رو معرفی کنم. بلکه هدف ما یادآوری حضور آبراهام زندگی خودتون بود و ارائه یک تکنیک که به شما کمک کنه تا بتونین با آبراهامِ درون خودتون( که اسمش رو شهود گذاشتیم) ارتباط برقرار کنید.

دوستان عزیزم هر انسانی با یک ماموریت روی زمین قرار داره و هر انسانی زمانی که با شهود خودش ارتباط داشته باشه می‌تونه به اون برگه ماموریت دست پیدا کنه.

این که استر هیکس قرار بوده با آبراهام ارتباط برقرار کنه و این انقلاب بزرگ فکری رو ایجاد کنه خیلی به ما ارتباطی نداره.

اما این که بتونیم با اون صدایی(شهود) که تنها مختص استرهیکس نیست ارتباط برقرار کنیم تا زندگی بهتری رو تجربه کنیم وظیفه تک تک ماست.

با توجه به سرعت پیشرفت این جهان ما باید باید باید نقش قربانی بودن رو رها کنیم و تصمیم بگیریم که اگر یک زن توانست با عظمت بی انتهای درون(شهود) خود ارتباط برقرار کنه و زندگی خوبی رو تجربه کنه حتما ما هم می‌تونیم. چون همه انسان‌ها روح هستند و بین هیچ روحی هیچ تفاوتی با روح دیگه وجود نداره همون­طور که خود آبراهام به استر هیکس گفته همواره به هر خواسته­ای در هر سطحی پاسخ داده می‌شه

یعنی اگر یک نفر دوست داره خلبان بشه پاسخ سرچشمه جهان مثبته.

اگر یک نفر دوست داره یک بیزنس بی نظیر داشته باشه پاسخ سرچشمه جهان مثبته.

اگر یک نفر دوست داره نمایشگاه ماشین یا حتی کارخونه ماشین داشته باشه پاسخ سرچشمه جهان مثبته.

و حتی اگر یک نفر بخواد در بدبختی دست و پا بزنه هم پاسخ سرچشمه جهان مثبته.

اون سرچشمه هستی که شاید یکی بگه الله یکی بگه شعور هستی یکی بگه نیروی برتر که اسمش مهم نیست بلکه حقیقتش مهمه، اون سرچشمه همواره پاسخ مثبت می‌ده به هر خواسته­ای. اما با توجه به دقیق بودن این هستی هر چیزی یک راهی داره. رسیدن به خواسته هم کاملا علمی دقیق و قابل دسترسیه.

آبراهام اسم این معادله دقیق رو 3 مرحله قانون جذب گذاشته. مقاله 3 مرحله قانون جذب آبراهام. پس شما این جا هستید برای این که خواسته­هاتون رو خلق کنید و لذت ببرید.

حالا تکنیک ارتباط برقرار کردن با آبراهامِ درون چیست؟

1- خواستن: بله بخواهید که آن راهنمای درونی راه دسترسی به خودش را به شما نشون بده. خیلی راحت. شما اشرف مخلوقات هستین و همواره به تمام خواسته­های شما جواب مثبت داده می‌شه.

2- مراقبه: هر روز به مدت 15 دقیقه در یک مکان خلوت بنیشینید و به صدای دم و بازدم خودتون توجه کنید. بعد از مدتی اتفاقاتی برای شما می‌افته که از معجزه هم معجزه تره. چون از نظر علمی در این حالت شما مقاومت مغناطیسی خودتون رو پایین میارین و ارتعاشتون در سطح بالاتری قرار می­گیره و اتفاق­های خوب مجبور هستند که وارد زندگی شما بشن.

3- نوشتن نامه: دوستان عزیزم لطفا برای راهنمای درونی خودتون نامه بنویسین. هر چیز که دوست دارین باهاش در میون بگذارین چون او شاهد و ناظره. به نشانه‌ها توجه کنید تا با راهنمای درونی خودتون ارتباط برقرار کنید و به ندایی(شهود) که گاهی می‌خواد از درونتون با شما صحبت کنه توجه کنید. اون ندا(شهود) می‌تونه زندگی شما رو به جای بهتری هدایت کنه. همین نداست(شهود) که استر هیکس به اون گفت آبراهام. این راهنمای درونی غول چراغ جادوی زندگی شماست.

در این مقاله در مورد ماهیت وجودی آبراهام و هدف او از ارتباط برقرار کردن با انسان‌ها و ملاقات او با استر صحبت شد و هدف مقاله این بود: که به شما دوستان عزیز راهی برای ارتباط برقرار کردن با راهنما یا همون آبراهام درونی(شهود) خودتون معرفی بشه تا هر شخصی دوست داشت با اجرای این تکنیک­ها کیفیت زندگی خودش رو ارتقا ببخشه.

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.