راز روز یازدهم

1- احساسات خود را تغییر دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

2- اگر بتوانید نگرانی را از خود دور کنید، عواملی را که باعث نگرانی تان می شوند نیز از خود دور خواهید کرد. به همین سادگی.

نظر شما در رابطه با راز یازدهم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز یازدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

چرا باید مراقب احساسات خودمان باشیم؟

از شما می خوام که چشمانتون رو ببندین و با تمام وجود یک لواشک ترش رو حس کنید.
خوب چی شد؟
بله درسته بزاق دهان شما شروع به ترشح کرد.

این یعنی افکار تبدیل به ماده می شن.

حالا افکاری که با خودشون حتما و حتما احساساتی رو به همراه دارند، به نظر شما با افکار و احساساتی که حتما به ماده تبدیل می شن، ما باید چه کاری انجام بدیم که اتفاقات خوبی رو تجربه کنیم؟

بله درسته.

باید افکار و احساسات خودمون رو تغییر بدیم و به چیزهایی فکر کنیم که در وجود ما حس بهتری رو ایجاد می کنه.

خیلی از دوستان سوال می کنن چرا باید مراقب احساساتم باشم؟

دوست خوبم به خاطر این که تمام ما انسان ها بر اساس افکار و احساسات خودمون صحبت می کنیم و رفتار می کنیم و تنها راه این که ما رفتار و کلمات خودمون رو تغییر بدیم این هست که افکار و احساسات بهتری رو به صفحه ذهن و قلب خودمون راه بدیم.

با تغییر ما احساسات ما چه اتفاقی خواهد افتاد؟

زمانی که ما به مسائلی فکر کنیم که احساسات بهتری رو در وجود ما ایجاد می کنن. در این حالت ارتعاش وجودی ما که حاصل احساسات ما هست تغییر می کنه و در نتیجه ما در فرکانس و ارتعاش اتفاق هایی قرار می گیریم که فرکانس و ارتعاش بالاتری دارن.
نکته بسیار مهم این هست که تمام آرزوها و جایگاه هایی که اکثر ما انسان ها آرزوشونو داریم در فرکانس های بالا هستند و تنها راه تجربه این اتفاقات این هست که فرکانس و ارتعاش خودمون رو با مدیریت احساسات و افکار بالا ببریم.

در این مقاله در مورد راز یازدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه می شه درس روز یازدهم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

قانون جذب به احساسات ما پاسخ می ده. اگر احساساتمون رو تغییر بدیم تمام اتفاقهای زندگی ما تغییر خواهد کرد.

آیا شما از درس راز یازدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید؟ لطفا با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

 

 

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 12) رو این عبارت کلیک کنید.