راز روز چهارم:

1- تخیل کمک می‌کند تا گام های منطقی بعدی سریع تر محقق شوند.

2- ایرادهای قوه تخیل خود را برطرف کنید.

3- لازم نیست به ساختن چیزهای کوچک و بزرگ مشغول شوید. همه این‌ها در ذهن­تان انجام پذیر هستند. حرفمان درباره اقدام منطقی بعدی نیست. تخیل­تان را به کار بگیرید، تا رویای بزرگتان آن قدر آشنا به نظر آید که تجلی آن گام منطقی بعدی باشد.

نظر شما در رابطه با راز چهارم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده  چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در رابطه با راز چهارم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

 

کتاب 365 روز با آموزه های آبراهام استر هیکس.روز نوشت های آبراهام استر هیکس. قانون جذب.ارتعاش فرکانس.راز چهارم قانون جذب.این تو هستی

در مورد راز چهارم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام چه می دانید؟

تاثیر قوه تخیل در خلق خواسته ها:

یکی از مراحل خلق خواسته‌ها و رسیدن به اهداف در قانون جذب؛ تجسم، تخیل و رویاپردازی است.

ابتدا از شما یک سوال دارم:

اگر سوار یک ماشین بشین و ندونین به کجا قراره برسین آیا ممکنه که با اون ماشین به جای خاصی برسین؟ در حالی که نمی دونید اصلا کجا قراره تشریفتون رو ببرید، تنها نتیجه حاصل این خواهد بود که دور خودتون بچرخین.

تخیل و تجسم در قانون جذب به ما کمک می کنه تا بتونیم مسیر قلبمون رو بهتر دنبال کنیم. این آموزه قانون جذب در مورد تکنیک بسیار مهمی صحبت می‌کنه به نام تخیل یا رویا پردازی. در این تکنیک شما باید دقیق و با جزئیات بدونین قراره به کجا برسید، تا جایی که اون رو با تمام وجود خودتون حس کنید. توجه داشته باشید از لحاظ علمی تنها و تنها اتفاق هایی برای شما در زندگی ممکن و میسر خواهد بود که از نظر احساسی برای بدنتون آشنا باشن.

یعنی اگر بدن و ذهن شما لذت رسیدن به هدف و خواسته ای رو حس نکرده باشه، شما به اون خواسته دست پیدا نخواهید کرد.

چطور از تخیل و تجسم برای خلق خواسته‌ها استفاده کنیم؟

شما باید اون چیزی که می‌خواهید به دست بیارید کاملا در ذهن خود تجسم کنید و احساس لذت حاصل از رسیدن به اون خواسته رو با تمام وجودتون حس کنید. در این حالت قانون جذب شروع به رقم زدن اتفاق هایی خواهد کرد که شما رو به صورت بسیار هیجان انگیزی به سمت خواسته تون هدایت می‌کنه.

به قدری تجسم و تخیل خودتون رو واقعی در نظر بگیرین که بدن و ذهن شما باور کنه رسیدن به این خواسته بسیار منطقیه.

برای مطالعه بیشتر در مورد تاثیر تخیل و تجسم به مقاله 68 ثانیه سرنوشت ساز در قانون جذب مراجعه کنید.

 

در این مقاله در مورد راز چهارم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه می‌شه راز چهارم این کتاب رو در جمله زیر مطرح کرد:

تخیل و تجسم شما برای آشنا شدن بدنتون با احساس رسیدن به خواسته و  هدف، بسیار مهمه.

زمانی که جسم شما با احساسی آشنا بشه و این آشنایی احساسی چندین بار برای ذهنتون اتفاق بیفته، ذهن شما اون خواسته و توانایی خلقش رو باور می‌کنه. در این حالت با توجه به ارتعاشی که ذهنتون به خاطر احساس لذتِ رسیدن به اون خواسته، به جهان ارسال کرده، تمام کائنات دست به دست هم می دن تا شما به هدفتون برسین.

 

اگر از راز چهارم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.