راز روز 14

آبراهام آن طور که شما آگاهی منفرد خود را در جسم منفردتان احساس میکنید، آگاهی منفرد نیست بلکه آگاهی جمعی است. جریان یا رودی از آگاهی است. ما چند بعدی و چند آگاهی هستیم. استرهیکس به اندازه میزان آگاهی خودش در حال برداشت از این روخانه و جریان انرژی است.

نظر شما در رابطه با راز چهاردهم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز چهاردهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

کتاب 365 روز با آموزه های آبراهام استر هیکس.روز نوشت های آبراهام استر هیکس. قانون جذب.ارتعاش فرکانس.راز 14 قانون جذب.این تو هستی.مریم عباسی

در مورد راز چهاردهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس چه می دانید؟

آگاهی جمعی چی هست؟

همونطور که قبلا هم اشاره کردیم آبراهام یک جریان انرژی هست که استر هیکس اون رو به عنوان راهنمای درونی خودش یا شهود یا معلم معنوی به جهان معرفی کرده.
در این راز از کتاب 365 روز هم آبراهام به این نکته اشاره میکنه که ما مثل شما یک آگاهی منفرد نیستیم بلکه یک رودخانه یا جریانی از آگاهی هستیم که استرهیکس هم به اندازه میزان فرکانسی که داره میتونه انرژی و آگاهی ما رو درک کنه و به گوش شما برسونه.
مثالی براتون میزنم زمانی که یک کتاب رو 20 نفر مطالعه کنن برداشت هر شخصی از اون کتاب متفاوت هست. فکر میکنید چرا؟
به این خاطر که هر شخصی از آگاهی های این جهان تنها آگاهی رو برداشت میکنه که در فرکانس اون آگاهی هست. (قانون جذب) به همین خاطره که اگه شما یک کتاب رو 10 بار بخونین هر بار یک برداشت جدید از اون خواهید داشت. تمام آگاهی که در این جهان وجود داره میشه گفت که آگاهی جمعی هست و هر شخصی تنها به اندازه ی فرکانس وجودی خودش از این آگاهی جمعی برداشت میکنه.

آبراهام هم تو این راز به موضوعی اشاره میکنه که حقیقت داره. تمام افراد این جهان از یک آگاهی جمعی در حال تغذیه و رشد هستند.

نکته خیلی مهم: از این آگاهی جمعی هر شخصی که یک شخص منفرد محسوب میشه به اندازه میزان درک و آگاهی خودش برداشت خواهد کرد.

در این مقاله در مورد راز چهاردهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز چهاردهم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

هر انسانی شاخه ای از آگاهی جمعی هست که میشه به عنوان یک آگاهی منفرد بهش نگاه کرد اما آبراهام یک آگاهی جمعی هست که هر انسانی بنا به درک خودش اون آگاهی رو میشنوه و میتونه ترجمه کنه.

پس آگاهی جمعی به ادراک کلی جهان گفته میشه که هر فردی بنا به میزان فرکانسش از اون آگاهی دریافت و در زندگی خودش استفاده میکنه.

قوانین جذب و ارتعاش. آگاهی جمعی. استرهیکس. آبراهام.

تو چه قدر از این آگاهی جمعی داری استفاده میکنی؟

اگر شما هم از درس راز روز چهاردهم از کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

 

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 15) رو این عبارت کلیک کنید.

 

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز 13 ) رو این عبارت کلیک کنید.