راز روز 17

نوزادتان از روزی که وارد محیط پیرامونتان میشود، شروع به اندیشیدن و دریافت فکرهای ارتعاشی از سوی شما میکند. به همین خاطر هست که باورها به سادگی هر چه تمام تر از والدین به کودکان انتقال پیدا میکنند

کودک ترس ها و باورهای والدین را بدون این که کوچکترین کلمه ای بر زبان بیاورند به شیوه ارتعاشی دریافت می کند.

لطفا به چیزهایی فکر کنید که خواهانش هستید تا کودکتان هم دقیقا همان ها را دریافت کند. این بزرگترین کاری است که شما برای فرزند خود میتوانید انجام دهید.

نظر شما در رابطه با راز هفدهم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز هفدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

کتاب 365 روز با آموزه های آبراهام استر هیکس.روز نوشت های آبراهام استر هیکس. قانون جذب.ارتعاش فرکانس.راز 17 قانون جذب.این تو هستی.مریم عباسی

در مورد راز هفدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس چه می دانید؟

یعنی چی که فرکانس و ارتعاش من به فرزندم منتقل میشه؟

اولین و مهمترین دلیل این مطلب اینه که حدود 99.9999999999 درصد از وجود انسان انرژی هست. پس میشه نتیجه گرفت: انسان انرژی هست و فرزندی هم که از پدر و مادری به دنیا میاد دقیقا انرژی حاصل از انرژی اون پدر و مادره به همین خاطره که میگیم:

تو چه قدر رفتارهات مثل باباته…

یا حتی میگیم فلانی مثل داییشه… زود از کوره در میره… زودرنجه

همه این ها نشون دهنده این مساله هست که ژنتیک ما در حال انتقال ارتعاش از نسلی به نسل دیگه هست.

اما این انرژی و ارتعاش میتونه تغییر کنه، اگه بخواهیم و برای این که بتونیم این انرژی رو تغییر بدیم باید شروع کنیم و تنها به چیزهایی فکر کنیم که میخواهیم اتفاق بیفتند.

من فقط با فکر کردن به چیزهایی که میخواهم اتفاق بیفتند موفق خواهم شد، این تنها راه هست.

سوال:

شما فکر میکنید اگه مادر انیشتین زمانی که او رو به خاطر کندذهنی از مدرسه بیرون انداختند بهش میگفت: بله تو همون کند ذهنی هستی که اخراجت کردند، آیا نظریه نسبیت کشف می­شد؟

به هیچ عنوان این اتفاق نمی­افتاد. اما مادر انیشتین شروع کرد و به چیزی فکر کرد که میخواد اتفاق بیفته و به همین خاطر هم از یک پسر 7 ساله به ظاهر کودن( که به نظرم اصلا انسان کودن وجود نداره) یک نابغه ساخت که تمام تاریخ علم رو تغییر داد.

این یعنی قانون جذب در هر شرایطی عمل میکنه و ما هستیم که باید خودمون رو با اون تطبیق بدیم.

استر هیکس. راندابرن. قانون جذب. استر قوانین کوانتوم و فیزیک کوانتوم.

جهان متافیزیک. قوانین جذب. چه قدر مراقب افکار و ارتعاش خودت هستی؟

پس اگه بخواهیم سرنوشت فرزندمون به سمتی بره که همراه با سعادت و ثروت و خوشبختی باشه باید شروع کنیم و به اون چیزی که تمایل داریم اتفاق بیفته فکر کنیم.

ما نمیتونیم با فکر و احساسی که ارتعاشی که پایینه و تمام اطرافیان ما رو مورد اصابت خودش قرار میده، توقع داشته باشیم که هم برای خودمون و هم برای عزیزانمون که عزیزتر از فرزند مگه داریم؟  اتفاق خوبی بیفته.

در این مقاله در مورد راز هفدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه می‌شه درس روز پانزدهم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

اگه میخواهی یک فرزندی رو به دنیا تحویل بدی که سراسر بزرگی و شکوه باشه نمیتونی به مسائل ناخواسته که نمیخوای اتفاق بیفته فکر کنی و توقع یک زندگی سراسر بزرگی و برکت رو داشته باشی…

پس برای اینکه زندگی فرزندت به بهترین نحو ساخته بشه باید شروع کنی و به مسائلی فکر کنی که میخوای اتفاق بیفتند. نه این که تمام تمرکزت رو بذاری روی  مسائلی که به هیچ عنوان خواهانشون نیستی. چون حتی افکار تو بدون یک کلمه صحبت به فرزندت منتقل میشه…

اگر شما هم از درس راز روز هفدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 18) رو این عبارت کلیک کنید.

 

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز 16) رو این عبارت کلیک کنید.