راز روز هفتم

با چنان ارتعاش بارزی از تیرگی‌ها قدم به روشنایی آفتاب بگذارید که آن‌ها که رنجتان می‌دهند یا  با شما سازگاری ندارند و آسایش زندگی شما را می­گیرند به تجربیات شما راه پیدا نکنند، حتی ممکن است در راستای تغییر ارتعاش شما رفتارشان به طور کامل تغییر کند.  

نظر شما در رابطه با راز هفتم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده  چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین😊

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز هفتم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

ارتعاشمون که تغییر کنه افرادی که نمی خواهیم باشن، حذف خواهند شد. یا رفتاری متفاوت را پیش خواهند گرفت:

بسیاری از ما انسان‌ها در روابطی هستیم که فکر می‌کنیم اون افراد دارند با ما رنج می‌دن( البته این فکر به طور کامل اشتباهه که بحثش در این مقاله نمی گنجه). خوب به نظر شما باید برای این که از دست این افراد راحت بشیم چه کار کنیم؟

قانون جذب در این باره نظریه جالبی مطرح کرده:

زمانی که ما افکار، احساس و ارتعاش خودمون رو تغییر بدیم. افرادی که دوست نداریم در زندگی ما باشند چون به عبارتی روی اعصابمون هستند، یا حذف می‌شن یا رفتارشون رو تغییر می‌دن.

بنده تمام این درس رو با تمام وجود خودم تجربه کردم. تنها راه این که افرادی که به هر دلیلی نمی خواهید در کنارتون باشند، حذف بشن یا تغییر کنند

تغییر ارتعاش شماست…

شما که تغییر کنید همه چیز تغییر خواهد کرد.

چگونه با تغییر ارتعاشم باعث حذف یا  تغییر انسان های دیگر شوم:

در این قسمت 3 تا تکنیک خدمت شما عرض می‌کنم که کاملا متافیزیکی هستند و نتایج عجیبی دارند.

1-    مطالعه کتاب نیمه تاریک وجود که به طور کامل شما رو با دنیای جدیدی آشنا خواهد کرد.

2-    نوشتن شکرگزاری برای خصوصیات مثبت افرادی که شما رو رنج می‌دن. شاید بگین فلانی خصوصیت مثبتی نداره. اما هر شخصی حتما و یقینا کارهای خوبی هم انجام می‌ده چون فطرت همه انسان‌ها به دنبال خوب بودنه.

3-    نوشتن درس هایی که شما از ارتباط با اون شخص گرفتین و از لحاظ معنوی باعث رشد شما شده. این کار به شما کمک می‌کنه تا درس هایی که روحتون لازم داره رو زودتر بگیرین و اون شخص یا دست از کاراش برداره یا از زندگی شما بره بیرون. 

شاید این 3 تا تمرین در ظاهر خیلی ساده به نظر بیاد اما  اگر به مدت 3 تا 6 ماه هر روز انجامش بدین معجزات عجیبی از تغییر افراد اطراف خودتون خواهید دید.

 

در این مقاله در مورد راز هفتم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه می‌شه راز هفتم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

اگه انسان هایی هستند که دوست ندارین باهاشون رابطه داشته باشین اما به هر دلیلی از زندگی شما بیرون نمی رن، با تغییر ارتعاش شما یا به طور کامل از زندگی شما حذف می‌شن یا تغییر می‌کنند. در انتها 3 تکنیک برای تغییر ارتعاش خدمت شما همراهان گرامی ارائه شد.   

اگر از راز هفتم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.