راز روز هشتم

مردم اغلب می‌گویند شادمانی در سفر است نه در مقصد. ولی اغلب نمی فهمند که چه می‌گویند. شما در این واقعیت متمرکز زمانی مکانی هستید همراه با اهدافی که شما را فرا می­خوانند؛ چون به محضی که تمایلی را در خود تشخیص می‌دهید. این تمایل، زندگی را به سرتاسر وجوتان فرا می­خواند هدفِ غایی همین فراخوانده شدن زندگی به درونتان است، نه به پایان رساندن چیزها.

نظر شما در رابطه با راز هشتم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب که در قسمت بالا نوشته شده  چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد راز هشتم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

 

لذت در مسیره نه در مقصد:

لذت در مسیر است نه در مقصد

این جمله رو خیلی از ماها شنیدیم و حتی ممکنه بارها اونو تکرار کرده باشیم. قانون جذب در این باره مطلب بسیار جالبی رو عنوان کرده:

دقت کنید زمانی که یک خواسته در قلب و جان شما ایجاد می‌شه، آیا در وجود خودتون احساس شور و سرزندگی دارین؟ یا به عبارتی حس ذوق زدگی دارین؟ یا حس شادمانی؟

قانون جذب به این احساس جریان پیدا کردن زندگی در وجود انسان رو نسبت می‌ده. کاملا هم درسته.

فکر کنید که شما هیچ هیچ هیچ آرزویی نداشته باشید در این حالت دقت کنید اصلا انگیزه ای برای زندگی هم وجود نخواهد داشت. اما زمانی که هدف یا خواسته ای داریم تمام وجود ما سرشار از یک انرژی محرک برای رسیدن به اون خواسته می‌شه. قانون جذب به این انرژی محرک زندگی می‌گه.

زمانی که به هر آرزویی می‌رسیم، باز یک آرزوی دیگه میاد و جای اون آرزو رو می‌گیره. این یعنی روح یا انرژی زندگی می‌خواد در وجود ما حرکت داشته باشه و تمام آرزو‌ها و خواسته‌ها بهانه ای هست که بشه این انرژی رو به جریان انداخت.

یا به عبارتی هدف زندگی و شور زندگی هست نه رسیدن به هر خواسته و تیک زدنش.

دوستان عزیزم در این باره نظر شخصی خودم رو اعلام می‌کنم:

در این مقاله در مورد راز هشتم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه می‌شه درس روز هشتم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

تنها هدف از ایجاد هر آرزو و خواسته، ایجاد جریان زندگی در وجود انسان هست. خیلی از افراد فکر می‌کنند که رسیدن به اون خواسته است که مهمه در حالی که آبراهام در این باره می‌گه ما می‌خواهیم که شما زندگی رو در وجود خودتون حس کنید. چون خواسته و آرزو شور و نشاط در وجود انسان ایجاد می‌کنه.

اگر  از درس راز هشتم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.