راز روز 18

کسی که مشاهده گر است در اوقات خوب، بخت یارش است اما در اوقات بد رنج می کشد.

دلیلش این است که هر آنچه که مشاهده کند را وارد ارتعاش وجودی خود می کند.

زمانی که شخصی در حال مشاهده هست یعنی به موضوعی توجه و تمرکز خود را معطوف کرده، جهان آن موضوع را به عنوان جایگاه جاذبه او می پذیرد و بیشتر از آن به او می دهد.

به همین خاطر هم خوب روی خوب و بد روی بد جمع می شود.

 

نظر شما در رابطه با راز هجدهم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز هجدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

کتاب 365 روز با آموزه های آبراهام استر هیکس.روز نوشت های آبراهام استر هیکس. قانون جذب.ارتعاش فرکانس.راز 18 قانون جذب.این تو هستی.مریم عباسی

تا به حال به این فکر کردی که چرا به هر چیز توجه میکنی چه خوب و چه بد وارد زندگیت میشه؟

یعنی چی که اگه من در حال مشاهده یه موضوع باشم دارم جذبش میکنم؟

دوست عزیزم تا به حال شده که با یک ماشین خاص فکر کنی و اون روز تو خیابون صد تا از اون ماشین رو ببینی؟

برای من که خیلی پیش میاد. مثلا میگم از فلان ماشین یا حتی لباس یا حتی گوشی خوشم میاد و اون روز جهان هستی تمام قوت و توان خودش رو میذاره که هر چی ماشین با اون مدلی که مد نظرم بوده رو از جلوی چشمم عبور بده.

خوب به نظر شما دلیل چیه؟

از نظر علمی که یک قسمتی در مغز هست به اسم RAS.

این قسمت مغز کاری که انجام میده اینه: شما به هر چیز که توجه کنی روش حساس میشه و بهت نشونش میده، یعنی میگرده و هر جا که این مورد باشه رو برات پررنگ تر میکنه. درحالی که قبلا هم همون تعداد ماشین با همون مدل تو خیابون بوده اما مغز شما نسبت بهش فعال نبوده.

اما از لحاظ ارتعاشی، زمانی که من میام و به یک موضوع خاص توجه نشون میدم، دارم فرکانس و ارتعاش خودم رو روی اون موضوع تنظیم میکنم.

و چون این جهان، جهان فرکانسیک هست ما تنها مسائلی رو با چشم می بینیم که با اون ها هم فرکانس و هم ارتعاش باشیم. باز هم رسیدیم به قانون جاذبه که 800 سال پیش مولانا در موردش ابیات بسیار زیبایی رو به جهان هدیه کرده:

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد

گرم گرمی را کشید و سرد سرد

قسم باطل باطلان را می‌کشند

باقیان از باقیان هم سرخوشند

ناریان مر ناریان را جاذب‌اند

نوریان مر نوریان را طالب‌اند

بله دوست خوبم من و شما تنها و تنها با مواردی رو به رو خواهیم شد که به اون توجه و تمرکز نشون دادیم. برای این جهان هیچ فرقی نداره که شما ازش خوبی بخواهین یا بدی، وظیفه جهان اعطای هر آن چیزی به شماست که به آن توجه نشان داده اید.

در این مقاله در مورد راز هجدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز هجدهم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

اگه در حال مشاهده و توجه به موضوعی که ازش خوشت نمیاد هستی، دوست خوبم داری اون موضوع رو با ارتعاش وجودی خودت یکی میکنی و جهان هستی خیلی سریع تمام مواردی که شبیه به اون موضوع هست رو وارد زندگی تو خواهد کرد.

پس برای این که بتونی به خواسته هات برسی نباید ناخواسته هات رو تو مرکز توجه و مشاهده خودت قرار بدی.
یا حتی میشه این طور گفت به هر چیزی که توجه کنی چه خوب و چه بد به زودی وارد زندگی تو خواهند شد. در نتیجه باید بسیار مراقب نقطه توجه و تمرکز خودت باشی، چون هر چیز که باشه خیلی سریع وارد زندگی تو خواهد شد.  

شکرگزاری در قانون جذب. آبراهام استر هیکس. این تو هستی. مریم عباسی. قانون جذب و ارتعاش

شکرگزاری یعنی من به داشته هام توجه میکنم. کار جهان هستی هم اینه: به هر چیز توجه کنید چیزهایی شبیه به اون رو وارد زندگی شما خواهد کرد…

اگر شما هم از درس راز روز هجدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 19) رو این عبارت کلیک کنید.

 

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز 17) رو این عبارت کلیک کنید.