راز روز نهم:

وقتی نداشتن پول کافی باعث برانگیختن ترس در درون شما میشود، ارتعاشی را ساطع می­کنید که شما را از دریافت آن چه خواسته بودید باز میدارد.

اگر چه سعادت و ثبات میخواهید؛ اما ترسی که در وجودتان احساس میکنید نشانگر این است که در حال حاضر دریافت آن را جایز نمی شمارید.

مادامی که افکاری را در سر میپرورانید که ترس را بر میانگیزانند، چیزهایی که خواستارشان هستید در زندگی­تان تجلی پیدا نخواهد کرد.

اول لازم است به حس درستی دست پیدا کنید.

نظر شما در رابطه با راز نهم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده  چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین😊

در این مقاله قراره در مورد راز نهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

ترس دشمن اصلی قانون جذب:

قانون جذب استر و آبراهام همیشه روی یک اصل استوار بوده:

جهان هستی هیچ کاری به کلمات و خواسته شما نداره و تنها و تنها به احساس و ارتعاش حاصل از احساس شما پاسخ می‌ده. اگر بخواهیم این جمله رو بهتر توضیح بدیم باید به این نکته اشاره کنیم که احساسات به دو دسته خوب یا بد تقسیم می‌شن.

حتی اگر روی احساسات اسم های خیلی زیادی می‌شه گذاشت اما در نهایت ما دو دسته احساس بیشتر نداریم.

حس خوب یا حس بد.

در قانون جذب، حس خوب که حاصل افکار مثبته، نشون می‌ده که همراستا با خواسته خودتون هستید و اگر حس بدی رو دارین تجربه می‌کنین؛ که مادر همه حس های بد ترس هست، در این حالت شما به خواسته خود نزدیک نمی شین بلکه دارین هر لحظه از خواسته خود دور و دورتر می‌شین.

برای شناخت و درک بیشتر این مطلب مقاله قدرت فکر و مقاله ترس دشمن قانون جذب رو مطالعه کنید.

 

در این مقاله در مورد راز نهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز نهم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

زمانی که خواسته ای رو به کائنات اعلام کردید، بسیار مراقب احساس خود باشید که ریشه در ترس داره یا عشق. اگر ترس اساس احساس شما نسبت به خواسته تون باشه، خودتون در تجلی اون خواسته در تجربه هایتان تداخل جدی ایجاد میکنید.    

اگر از درس راز نهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

 

 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.