راز روز 37

مقاومت یعنی باور دارید نسبت به چیزی ناخواسته آسیب پذیرهستید و موضعی تدافعی در برابر آن میگیرید. این موضوع هم صرفا شما را در موقعیتی قرار میدهد که مانع جریان  خوشبختی به سمت خود شوید.

مسائل ناخواسته آن قدر بزرگ نیستند که وارد زندگی شما شوند.

نظر شما در رابطه با راز سی و هفت آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز سی و هفت کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

 

چرا باید از ذهن خود عبور کنم و به روح برسم؟  

دوست عزیزم سلام

خیلی خوشحالم که یک بار دیگه در خدمت شما عزیزان هستم.
تا به حال به این موضوع فکر کردین که ما انسان ها روح هستیم و روح خدا هستیم؟
امروز قراره در مورد متن بالا به صورت معنوی با هم صحبت کنیم.
برای شروع باید خدمتتون عرض کنم ما انسان ها روح هستیم. قطعه ای از اون انرژی کل که هم اکنون در این  جسم قرار گرفتیم و در حال تجربه های انسانی هستیم. این یعنی ما موجوداتی نامیرا هستیم و مرگ و نیستی برای ما معنایی نداره.
خوب حالا که این اتفاق افتاده و ما موجوداتی نامیرا هستیم چرا باید حس کنیم که چیزهای ناخواسته میتونن بهمون آسیب برسونن؟ چون این حس آسیب پذیری باعث میشه که به هیچ عنوان نتونیم از قدرتهای درونی خودمون برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهامون استفاده کنیم.

شاید بگین خوب حالا چه کار کنم؟

چطور باید این دیدگاه رو تغییر بدم؟

دوست خوبم هر لحظه با خودت تکرار کن تو این دنیا هیچ چیزی نمیتونه به من آسیب بزنه چون من موجودی بسیار قدرتمند هستم. من قدرت خلق تمام خواسته های خودم رو دارم، پس بهتره به جای فکر کردن به چیزهای بیهوده که باعث ایجاد مقاومت میشه؛ تنها و تنها به هدفی که دارم چشم بدوزم.

تو این جسم نیستی و باید این رو بپذیری که با گذر کردن از ذهن و رسیدن به روح به آسیب ناپذیر بودن خودت پی خواهی برد. تنها و تنها در این حالته که تمام اتفاق های زندگیت رو اون طور که میخواهی میتونی رقم بزنی.

در این مقاله در مورد راز سی و هفت کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز سی و هفت این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

تو موجودی نامیرا هستی. تو موجودی هستی که در این هستی هیچ کسی هیچ اتفاقی نمیتونه به شاکله اصلی تو که روح خداست آسیب وارد کنه.

اگه میخوای خواسته هاتو خلق کنی باید با تمام وجودت به این درک برسی که هیچ چیزی نمیتونه به من آسیب بزنه. هیچ ناخواسته ای در این هستی وجود نداره که بتونه جلوی راه رشد من رو بگیره. تو این حالت تو مقاومت رو کنار میذاری و بعد از اون هم تمام اتفاق های خوب دنیا  وارد زندگی تو خواهد شد.

اگر شما هم از درس راز روز سی و هفت کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 38 )رو این عبارت کلیک کنید.

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز36 ) رو این عبارت کلیک کنید.