راز روز سی و هشت

هر کدام از فکرهایم ماهیت ارتعاشی خود را جذب میکنند، خواه به خواسته هایتان فکر کنید یا به ناخواسته هایتان.
هر درخواستی را که ارسال کنید به زودی چیزهایی شبیه آن را جذب خواهید کرد.
همه چیزهایی که به سراغتان می آیند اتفاق های زندگی تان، موقعیت ها، افراد همه و همه پاسخی است به فراخوان ارتعاشی شما.
توجه به این که این چیزها برایتان چطور اتفاق می افتد، درک بسیار واضحی از ارتعاش های صادر شده از سمت خودتان را در اختیارتان قرار می دهد.
دلیل این موضوع این است که شما همیشه ماهیت چیزی را دریافت می کنید که به آن فکر می کنید. خواه آن را بخواهید و خواه نخواهید.

نظر شما در رابطه با راز سی و هشت آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز سی و هشت کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

قانون جذب. آبراهام استرهیکس. راز شماره 38. این تو هستی. مریم عباسی

شما به هر موضوعی اجازه ورود به ذهنتون رو میدین؟

چرا باید مراقب افکارم باشم؟ یعنی چی که افکارم میشه واقعیت زندگی من؟

دوست عزیزم سلام

امیدوارم حالتون عالی باشه و هر لحظه هم در حال بهتر و بهتر شدن باشید.

تو این درس ها هر روز در حال بررسی قانون جذب از ابعاد مختلف هستیم. بحث امروز داره میگه: شما به هر چیز که فکر کنید به زودی با اون فکر یکی خواهید شد.

شما در مورد هر چیز که صحبت کنید اون کلام به زودی به حقیقت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

دوست خوبم اگه بخوای زندگی بهتری برای خودت بسازی باید و باید که اول افکار خودت رو تغییر بدی و هر لحظه به چیزهایی فکر کنی که دوست داری اتفاق بیفته.
شما اجازه فکر کردن به ناخواسته ها رو ندارید. توجه کنید که قانون جذب نمیدونه این چیزی که شما در حال فکر کردن بهش هستید مورد عشق شماست یا مورد غضب شما.
قانون جذب تنها کاری که انجام میده اینه: اون فکر رو وارد زندگی شما میکنه بدون این که فکر کنه که آیا شما اون رو میخواهید یا نه.

کار قانون جذب اینه: اگه به دروغ فکر کنی انسان  های دروغ گوی بیشتری وارد زندگی تو خواهند شد. اگه به عشق فکر کنی، عشق بیشتری وارد زندگی تو خواهد شد. به هر چیز که بیشتر توجه کنید آن را وارد زندگی خود خواهید کرد.

چه بخواهید و چه نخواهید..

دوست خوبم قانون هیچ شوخی نداره. ازتون خواهش میکنم این متن ها رو سرسری نخونید. اصلا به این فکر نکنید که این روانشناسی زرده، سبزه یا قرمز… قانون جذب چه من و شما بخواهیم و چه نخواهیم در حال عمل کردنه. در هر لحظه تک تک اتفاق های زندگی شما همون چیزی هست که شما بهش فکر میکنید.

در این مقاله در مورد راز سی و هشت کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز سی و هشت این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

دوست عزیزم بسیار بسیار مراقب مواردی که بهشون فکر می کنی باش، افکار تو بسیار بسیار به سرعت وارد زندگی تو خواهند شد.

دلیل موضوع بالا این هست: زمانی که شما به موضوعی می اندیشید در واقع دارین احساسی تولید میکنید که دقیقا از اون جنس هست و ارتعاش شما همیشه فرکانسی به اندازه  احساس شما به  جهان ارسال میکنه و تمام اتفاق های زندگی شما دقیقا هم اندازه ارتعاش و فرکانس شما خواهد بود.

مریم عباسی. این تو هستی. قانون جذب. ارتعاش و افکار. ارتعاش و افکار.قانون جذب.

مراقب افکارت باش…

اگر شما هم از درس راز روز سی و هشت کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 39)رو این عبارت کلیک کنید.

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز37 ) رو این عبارت کلیک کنید.