راز روز 36 

شیطنت کنید، خوش بگذرانید، زیاد بخندی، دنبال دلایلی باشید که دیگران را تحسین کنید، یا هنر قدردانی بیاموزید، وقتی این کارها را تمرین کنید،

کائنات که شاهد فعالیت هایتان بوده است، موقعیت هایی را پیش پایتان قرار می دهد که زندگی تان بهتر بهتر و بهتر شود.   

نظر شما در رابطه با راز سی و شش آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز سی و شش کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

 

چرا باید قدردان باشم؟ چه دلیلی داره که دیگران رو تحسین کنم؟  

دوست عزیزم سلام

خیلی خوشحالم که یک بار دیگه در خدمت شما عزیزان هستم.

تا به حال به این دقت کردین که اشخاصی که قدرشناس هستند مدام اتفاق های بهتری سر راه زندگیشون قرار میگیره؟

فکر میکنید دلیلش چیه؟

امروز قراره در این باره با هم صحبت کنیم.

زمانی که شخصی در حال شکرگزاری و قدرشناسی هست ارتعاش و فرکانسش به سمت بهتر و بهتر شدن جهت پیدا میکنه به همین خاطر هم چه بخواد و چه نخواد…
اگه تو هم دلت میخواد در فرکانس های بالاتر قرار بگیری راهی نداری به جز این که قدردان و قدرشناس بودن رو به صفات خودت تبدیل کنی و با خودت مدام به این فکر کنی که چه چیزی در جهان اطرافت وجود داره که بتونه تحسین تو برانگیخته کنه. چون تو این حالت هست که اتفاق های با سطح بالاتر وارد زندگی تو میشن.

در مورد اینکه شیطنت و خنده شما رو وارد فرکانس های بالاتر میکنه، میتونین تست کنید. یک روز یک آهنگ غمگین بگذارین و از صبح تا شب با احساسات عمیق بهش فکر کنید و بعد به مدت چند روز شاهد اتفاق هایی که وارد زندگیتون میشه باشید.

و مدتی هم تست کنید هر روز با خنده و شادی چه اتفاق هایی وارد زندگیتون میشه؟

دوست عزیزم این جهان جهان ریاضیه یعنی اتفاق یهویی نداریم. اتفاقی که یک شبه بیفته نداریم. اتفاقی که بی دلیل بیفته نداریم. هر چیزی که ما میشنویم میبینیم و تجربه میکنیم حاصل ارتعاشاتی هست که از قبل به این جهان ارسال کردیم و جهان هستی هم چاره ای نداره جز تقدیم همون ارتعاش ها در قالب اتفاق های زندگیتون به شخص خود شما.

در این مقاله در مورد راز سی و شش کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز سی و  شش این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

اگه میخواهی اتفاق های زندگیت رو هر روز بهتر و بهتر کنی باید یه موضوعی رو سرلوحه خودت قرار بدی و اون موضوع این هست که خنده و شادی رو هر روز تمرین کنی و به اونها به عنوان یک تمرین معنوی برای رسیدن به خواسته هات در نظر بگیری نه به عنوان یک تفریح و سرگرمی. یعنی شادی و خنده وظیفه تو هست برای رسیدن به تک تک خواسته هات.

همچنین باید سعی کنی در هر شخصی موردی برای تحسین کردن پیدا کنی. با این کار چون داری به موارد مثبت توجه میکنی هر روز اتفاق های مثبت بیشتر و بیشتری وارد زندگی تو خواهد شد.

اگر شما هم از درس راز روز سی و شش کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

 

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 37)رو این عبارت کلیک کنید.

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز 35) رو این عبارت کلیک کنید.