راز روز 13

هر چه بیشتر با خودِ واقعی تان هم ارتعاش شوید، وقوع مسائل دلخواهتان آسان تر می‌شود و مقاومت کمتری در مسیر رخدادشان به وجود می‌آید و هر چه مقاومت کمتر شود، تاخیر کمتری میان  ایده ذهنی و به دست آوردنش وجود خواهد داشت.

نظر شما در رابطه با راز سیزدهم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز سیزدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

کتاب 365 روز با آموزه های آبراهام استر هیکس.روز نوشت های آبراهام استر هیکس. قانون جذب.ارتعاش فرکانس.راز 13 قانون جذب.این تو هستی.مریم عباسی

در مورد راز سیزدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس چه می دانید؟

هم ارتعاش شدن با خود واقعی من یعنی چی؟

من و شما برای رسیدن به خواسته های خودمون راهی به جز این که با خدای درون خودمون که از نظر آبراهام همون خود واقعیه، هم جهت بشیم نداریم.

یعنی باید تمام افکار مقاوم رو کنار بذاری و ایمان داشته باشی که خدا قراره تو رو به تمام خواسته هات برسونه، اون هم نه خدایی که تو آسمون‌ها و تو کهشکان هاست نه.

بلکه خدایی رو دارم عرض میکنم که تو تک تک سلولهای وجود شماست و هر لحظه هم میخواد که شما یک زندگی عالی و بی نظیر رو تجربه کنید.

بله دوست خوبم خیلی از ماها فکر میکنیم این آبراهام که برای غربی هاست و چرت و پرته!!!!

اما باید به حضور انور شما برسونم نه تنها چرت و پرت نیست که حقیقت محضه.

شما با هم جهت شدن با خدای درونتون یعنی پاکسازی افکار و عقاید و شرطی شدگی‌ها میتونین به هر چیز که میخواهین برسین.  

این یعنی قانون جذب.

مقاومت کمتر یعنی چی؟

زمانی که من به خواسته ای فکر کنم و در برابرش افکار مقاومی از جمله این که مگه میشه؟ مگه داریم؟ مگه به همین سادگی هاست نباشه… اون خواسته خیلی راحت به دست میاد. تنها راه رسیدن به این عدم مقاومت در افکار، هم جهت شدن با خداست. خدایی که در تک تک سلول های وجود ما هست و هر لحظه فقط یه جمله رو تو گوشمون زمزمه میکنه: ادعونی استجب… ادعونی استجب… اما زمانی که این ادعونی استجب همراه با افکار مقاوم باشه نمیتونه برای من و شما کار کنه.

پس از همین الان با خودت عهد کن هر لحظه دستت رو تو دست خدا قرار بدی و ازش بخوای تمام افکار مقاوم که بین تو و خواسته هات فاصله انداخته رو خودش با قدرت بی انتهای خودش پاک کنه….

در این مقاله در مورد راز سیزدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه می‌شه درس روز سیزدهم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

یکی از میانبرها برای رسیدن به خواسته هاتون اینه که با روح و ارتعاش خودتون رابطه بهتری داشته باشین. یعنی کاری کنید که به جای شرطی شدگی‌ها با خدای درونتون هم جهت بشین تو این حالت تمام خواسته های شما مثل نفس کشیدن به واقعیت تبدیل میشه.

اگر شما هم از درس راز روز سیزدهم از کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 14) رو این عبارت کلیک کنید.

 

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز12 ) رو این عبارت کلیک کنید.