راز روز دوم:

موضوع پول در واقع دو موضوع است:

1- پول و پول فراوان.

2- نبود پول، پول ناکافی.

مردم اغلب گمان می‌کنند چون جمله پول بیشتری می‌خواهم را به زبان آورده­اند، پس به صورت مثبت درباره پول صحبت کرده­ اند.

اگر وقتی درباره پول صحبت می­کنید یا درخواستی دارید، حس ترس یا ناخشنودنی داشته باشید؛ درباره موضوع پول حرف نزده ­اید، بلکه درباره موضوع ناکافی بودن پول سخن گفته­ اید.

فرق این دو موضوع از آن­جایی بسیار اهمیت دارد که جمله اول پول را به همراه می‌آورد و جمله دوم آن را از شما دور می‌کند.

نظر شما در رابطه با راز دوم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز دوم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

کتاب 365 روز با آموزه های آبراهام استر هیکس.روز نوشت های آبراهام استر هیکس. قانون جذب.ارتعاش فرکانس.راز دوم قانون جذب.این تو هستی

در مورد راز دوم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس چه می دانید؟

تفاوت نقطه ارتعاش پول ناکافی و پول فراوان در قانون جذب:

سوالی که اکثر افراد در مورد پول و فراوانی دارند این مورده:

من پول بیشتری می‌خوام؛ اما چرا اتفاق نمی افته؟ دلم می­خواد در فراوانی زندگی کنم اما نمی­شه، چرا؟

در پاسخ به اونها می‌گم آیا در زمانی که شما پول بیشتر می‌خواهید، ثروت رو احساس می‌کنید یا در حال ترسیدن از فقر هستید؟ حسادت به دوستی که بیشتر از شما پول داره رو حس می کنید؟ یا حس ترس از شکست دارین؟

قانون جذب نه به خواسته ها و کلمات شما، بکله به نقطه ارتعاش و احساس شما پاسخ می‌ده.

ارتعاش حاصل از حس ثروت و حس ترس، در یک فرکانس قرار ندارند. یعنی شما در یک زمان مشخص یا در فرکانس ترس هستید یا خیر در فرکانس ثروت و فروانی.

توجه بسیار زیاد به این جمله داشته باشید که قانون جذب شعور و درک این مساله که الان ترس شما خوب نیست و نباید به اون جواب بده رو نداره، قانون جذب طبق ارتعاش و احساس شما پاسخ می‌ده. برای همه هستی و همه انسان‌ها همین­طور کار می‌کنه و اصلا شوخی و پارتی سرش نمی شه.

چطور نقطه ارتعاش خودمون رو برای جذب پول بیشتر روی ثروت و دارایی تنظیم کنیم؟

این سوال، سوال بسیار کارآمدی هست که پاسخ به اون می‌تونه تمام زندگی ما رو زیر و رو کنه.

دوستان عزیزم توجه کنید که ما چه بخواهیم و چه نخواهیم قانون جذب همواره در حال کار کردن هست. زمانی که ما در حال تجربه احساس ناخوشایندی هستیم، قانون جذب صبر نمی­کنه که احساس ما تغییر کنه و بعد به کارش ادامه بده. قانون جذب همواره در حال پاسخ دادن به هر احساسی هست.

برای این که بتوانید زمانی که درخواست پول بیشتر دارید، ثروت و دارا بودن رو حس کنید، باید:

1- شکرگزاری داشته هاتون رو به عنوان اصلی­ترین کار شبانه روزی خودتون در نظر بگیرین. دوستان عزیزم توجه کنید؛ حتی اگر در حال حاضر زیر خط فقر دارین زندگی می­کنین، اگر قلب، چشم، دست، پا و جای راحت و پتو برای خواب دارین، شما ثروتمند هستید. اگر دوستی دارین که می‌تونین باهاش صحبت کنید و یک چای با هم بنوشید و بخندید، شما ثروتمند هستید. اگر نیازی ندارین برای دیالیز کلیه­هاتون هفته ای 3 بار به مرکز درمانی مراجعه کنید شما ثروتمند هستید.

2- حس قدردانی از تمام اجزای هستی، دفتر، کتاب، خودکار، گوشی موبایل، اینترنت، حتی بیل گیتس و انسان هایی که به گسترش این تکنولوژی عظیم کمک کردند. همه چیز حتی از خورشید که داره با گرمای خودش به شما اجازه زندگی می­ده باعث می‌شه که شما حس دارا بودن داشته باشید.

3- شکرگزاری و شکرگزاری و باز هم شکرگزاری، هست که من و شما رو در حالت احساسی از نقطه ارتعاشی مثبت قرار می­ده. ما انسان‌ها تنها در صورتی احساس دارا بودن خواهیم داشت که دارایی هایی که از قبل خدا به تک تکمون عطا کرده رو ببینیم. به نظرم اگر نعمت­هایی که خدا در اختیار تک تک ما قرار داده رو بشماریم. همه ما نه این که نعمتی داشته باشیم، بلکه همه ما غرق در نعمت هستیم.

در این مقاله در مورد راز دوم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه می‌شه راز دوم این کتاب رو در جمله زیر بیان کرد:

برای جذب پول بیشتر، تنها گفتن این که من پول می‌خوام کافی نیست. بلکه باید با فکر و احساس خودمون ارتعاش دارا بودن رو به کائنات ارسال کنیم. اگر بگیم من پول بیشتر می‌خوام، اما حس ترس رو تجربه کنیم. قانون جذب؛ فقر بیشتری رو وارد زندگی ما خواهد کرد.

در انتها برای این که بتوانیم حس دارایی و ثروت رو در خودمون تقویت کنیم راهکارهایی خدمت شما دوستان ارائه شد.

اگر شما از راز دوم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.