راز روز 21

در این جهان هیچ چیز زبون کننده و خار کننده تر از این نیست که روی چیزی متمرکز شوید که در موردش کاری از دست شما ساخته نیست.

در مورد فرزندانتان هم همین هست، شما می توانید بهترین ها را برایشان بخواهید اما نمیتوانید ارتعاش آن ها را کنترل کنید.

از دست شما برای فرزندانتان کاری بر نمی آید، مگر این که آن ها را در نور آگاهی نگه دارید.

حتی خیلی از اوقات فاصله گرفتن از فرزندان به جای کنترلشان بیشتر به شما کمک خواهد کرد.

 

نظر شما در رابطه با راز بیست و یکم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز بیست و یکم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

این تو هستی. قوانین ارتعاش و فرکانس. قانون جذب. احساس عالی. حس خوب. ارتعاش. فرکانس. استر هیکس. کتاب 365 روز با قانون جذب.

آیا شما فکر میکنید مالک فرزندان خودتون هستید؟

یعنی چی که نباید فرزندم رو کنترل کنم؟ من باید روش تسلط داشته باشم و کاری که من میخوام رو انجام بده، چون من به دنیاش آوردم.

خوب دوست خوبم در مورد راز روز 21 کتاب باید خدمتتون عرض کنم همونطور که میدونین ما فکر میکنیم باید همه جهان رو کنترل کنیم و اگر فرزند هم داریم، آیتم اولی که باید کنترل کنیم این بچه های طفل معصوم هستند که فکر میکنیم صاحب و مالک اونها هستیم.

این کار نه تنها انرژی ما رو به صورت بسیار عجیبی میخوره و تمام میکنه، بلکه هیچ وقت اجازه نمیده که رابطه موثری با فرزندان خودمون داشته باشیم و این باعث میشه که نه تنها بهشون کمک نکنیم بلکه باعث دردسر خودمون و اونها بشیم.

دوست عزیزم تنها راه رشد در این جهان دست کشیدن از کنترل شرایطی هست که عملا ما هیچ کنترلی روشون نداریم و اگه دقت کنید ما عملا در این جهان رو هیچ چیز کنترل نداریم.

ما حتی قادر به کنترل نفس کشیدن خودمون هم نیستیم چی شده که فکر میکنیم میتونیم کسی رو هدایت کنیم به راهی که مشخص نیست اصلا برای طرح الهی زندگیش لازم هست یا نه؟

پس باید کنترل کردن شرایطی که عملا روش هیچ تسلطی نداریم رو رها کنیم تا هر شخصی در مسیری که باید قرار بگیره.

در این مقاله در مورد راز بیست و یکم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز بیستم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

نه شما نه هیچ انسانی روی زمین نمیتونه ارتعاش دیگران رو کنترل کنه و روی موردی متمرکز بشه که هیچ ارتباطی به ارتعاش وجودی خودش نداره و باید به این مساله آگاه بشیم که ما نمیتونیم آینده و ارتعاش فرزندان خودمون رو تحت تاثیر خواسته های خودمون قرار بدیم. تنها کاری که میتونیم انجام بدیم این هست که به جای به زور هدایت کردنشون ازشون فاصله بگیریم تا مسیر روحی خودشون رو طی کنند. ( به عبارتی احساس نکنیم که ما صاحب فرزندان خودمون هستیم، چون ما فقط مسئول به دنیا اومدن اونها بودیم)

ین تو هستی. مریم عباسی. احساس عالی. قوانین ارتعاش و فرکانس. قوانین جهان هستی. قانون فرکانس

تو مالک هیچ چیز در این جهان نیستی. فقط مالک ارتعاش و فرکانس خودت هستی

 

اگر شما هم از درس راز روز بیست و یکم کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 22)رو این عبارت کلیک کنید.

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز20) رو این عبارت کلیک کنید.