یه روز با مامانم داشتیم پیاده تو خیابون ولیعصرِ تهران از پارک وی به سمت پایین می­رفتیم. مامانم گفت مریم دلم می‌خواست یه چراغ جادو داشتم، غول چراغ ظاهر می­شد و می‌گفت: در خدمتم سرورم. اون وقت می­تونستم به جای راه رفتن، با قالیچه پرنده تو آسمون حرکت کنم. 😊😊😊

همین طوری مامانم داشت صحبت می‌کرد یهو دیدم یه پرنده از بالای سرمون رد شد و یه چیزی افتاد جلوی پامون.

خم شدم دیدم واااااااااااااااااااااااای یه چراغ قدیمی!!!

مامانم داشت هوار می‌زد. مریم مریم مریم این یه چراغ جادوعه. دستشو کشید روی چراغ و یهو یه غول خیلی بزرگ ظاهر شد و گفت در خدمتم سرورم… من که از تعجب خشک شده بودم تا این که…

یهو از خواب بیدار شدم… حالا چرا خواستم خوابم رو براتون تعریف کنم؟😃

به خاطر این که می‌خوام تو این مقاله با چند تا نکته کلیدی حقیقت قانون جذب رو با هم بررسی کنیم.

دوست داشتی خوابم حقیقت داشت نه؟😉

قانون جذب. ارتعاش فرکانس. غول چراغ جادو. کائنات.قانون جذب حقیقت داره. حقیقت قانون جذب.این تو هستی. فرکانس ارتعاش. قوانین جهان هستی.

آیا شما غول چراغ جادوی زندگی خودتون رو پیدا کردین؟

دنبال ادامه این داستان نباش. در عوض از غول چراغ جادوی(قانون جذب) خودت استفاده کن. اگه هنوز باور نداری که یک غول چراغ جادو(قانون جذب) حضور داره که می‌خواد تو به تمام خواسته ­های روح و قلب خودت دست پیدا کنی حتما این مقاله رو بخون…

 تو این مقاله 3 نکته که نشان از حقیقت قانون جذب داره رو با هم بررسی می‌کنیم.

نکته اول حقیقت قانون جذب:

دوست عزیزم تا به حال شده یک روز صبح شما با حس غم و ناراحتی و عصبانیت از خونه بیرون برید و با خودتون بگید امروز چه روز نحسیه و هر روز هم با همین حس و حال زندگی کنید و هر روز اتفاق­های مثبتی براتون بیفته؟

محاله

محال ممکنه که شما حس و حال خوبی نداشته باشید و کائنات برای شما اتفاق خوبی رو رقم بزنه.

چون این یک مساله کاملا علمیه. زمانی که شما در ارتعاش و فرکانس خوب باشید اتفاق­های خوب که فرکانس و ارتعاش بالایی دارند رو تجربه می‌کنید؛ اما اگر فرکانس و ارتعاش شما پایین باشه، شما اتفاق خوبی رو تجربه نخواهید کرد.

این اولین و مهمترین نکته که ثابت می‌کنه قانون جذب حقیقت داره. چون قانون جذب می­گه اگه می­خوای اتفاق­های خوبی رو تجربه کنی باید حال و هوای خوبی داشته باشی.

خوب مگه می­شه شما صبح با فکر و احساس اینکه امروز نحسه از خونه بزنید بیرون و حال و هوای خوبی داشته باشید؟

خیر

در راستای اثبات قانون جذب که 800 سال قبل توسط مولانا بیان شده، اشعار زیر رو تقدیم شما می­کنیم.

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد

گرم گرمی را کشید و سرد سرد

قسم باطل باطلان را می‌کشند

باقیان از باقیان هم سرخوشند

ناریان مر ناریان را جاذب‌اند

نوریان مر نوریان را طالب‌اند.

نکته دوم حقیقت قانون جذب:

دوست خوبم تا حالا شده شما یک آدم ناسپاس رو ببینین که مدام در حال غر زدن و ایراد گرفتن از زمین و زمان باشه و اتفاق خوبی براش بیفته؟

یعنی با غر و نق زدن، هم خوشحال و هم ثروتمند باشه و روابط خوبی داشته باشه؟

تا حالا دیدین شخصی که غر بزنه مثلا از خطایی که در رفتار دیگران دیده مدام شکایت کنه و باز هم آدم های خوب به پستش بخورن؟

تا حالا دیدین که یک نفر مدام از فقر و نداری صحبت کنه و ثروتمند هم باشه؟

محال ممکنه.

این نشون می‌ده در این جهان هر چیزی دقیقا کنار همجنس و هم­مرتبه خودش قرار می‌گیره. یعنی شخصی که مدام می‌گه من بدشانسم و بدشانسی رو حس می‌کنه، محال ممکن هست که کائنات براش برگی رو رو کنه که حس خوش شانسی بهش دست بده.

چون قانون جذب می­گه من کاری ندارم که شما چه جور آدمی هستین. وظیفه من که قانون جذب هستم اینه اتفاق هایی دقیقا از جنس ارتعاش و احساس و فکر تو برات رقم بزنم. هر چیز که بگی و حس کنی رو وارد زندگیت کنم.

یکی از اصلی­ترین پایه های قانون جذب شکرگزاری و حس قدردانی هست. که قانون جذب در این باره می­گه اگر حس دارایی داشته باشید داراتر خواهید شد، که این احساس فقط با شکرگزاری ایجاد می شه. در ادامه قانون جذب این رو هم مطرح می کنه اگر حس فقر کنید فقیرتر خواهید شد. خوب تا حالا دیدین یک انسان ناسپاس باشه و هر روز اتفاق­های بهتری رو به سمت خودش جذب کنه؟

خیر محاله.

دوستان عزیزم قانون جذب حقیقت داره. اگر کاملا درکش کنیم می تونیم با استفاده از قانون جذب یک زندگی رویایی برای خودمون خلق کنیم.

نکته سوم از حقیقت قانون جذب:

در این قسمت در مورد انرژی و فیزیک کوانتوم صحبت می‌کنیم.

طبق نظریه کوانتوم در این هستی همه چیز انرژیه و ماده قسمت بسیار کمی از این جهان رو تشکیل می‌ده. این انرژی کیهانی که همه جا هم هست، توسطِ توجه و تمرکزِ هر ناظری شکل به خصوصی به خودش می‌گیره.

یعنی هر چیز که در زندگی هر شخصی وجود داره با توجه و تمرکز خود او خلق شده. این یک نظریه کاملا ثابت شده فیزیکی هست. می‌تونین برای اطلاعات بیشتر به خلاصه کتاب ماتریکس الهی مراجعه کنید.

خوب با توجه به نکته بالا اگه همه چیز در این جهان انرژی هست و هر اتفاقی که در زندگی ما وجود داره، با توجه و تمرکز ما خلق شده. اگر ما روی موارد منفی توجه و تمرکز کنیم چه چیز خلق خواهد شد؟

چیزی به جز اتفاق­های منفی؟

خیر. نیتجه فکر و توجه و تمرکز منفی اتفاق­های منفی بیشتره.

انرژی جاری در این جهان با توجه و تمرکز هر شخصی شکل به خصوصی به خود می‌گیره. اگر توجه و تمرکز مثبتی داشته باشیم اتفاق­های مثبت می‌افته و اگر توجه و تمرکزی منفی داشته باشیم اتفاق­های منفی خواهد افتاد.

به این توصیف از خلق انرژی توسط انسان قانون جذب گفته می‌شه.

در این قسمت واقعی بودن قانون جذب رو با اصل فیزیک کوانتوم و انرژی بررسی کردیم.

در این مقاله 3 نکته که حقیقت قانون جذب رو به ما نشون می‌داد مورد بررسی قرار گرفت. اگر شما هم تجربه­هایی داشتین که ثابت کرده قانون جذب حقیقت داره، برامون به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.