زندگی پس از زندگی

زندگی پس از زندگی و عالم غیب:

به نظر شما زندگی پس از زندگی و عالم پس از مرگ وجود داره؟

شما فکر می‌کنید ما موجوداتی هستیم که بعد از مرگ تمام می‌شیم؟

به نظر شما ممکنه عوالم دیگری جز این جهان وجود داشته باشه که بعضی­ها هم بهش می­گن زندگی پس از زندگی؟

به نظرتون اشخاصی که از دنیا رفتند الان کجا هستند؟ قبر؟ نیستی؟ کجا؟

به نظر شما ممکنه در پس عظمت و بزرگی این جهان هیچ حکمتی وجود نداشته باشه و همه خلق شده باشیم برای نیستی؟ یعنی یک زندگی 50 60 ساله و بعد هم تمام؟

اگر از این قبیل سوالات در ذهن شما مدام تکرار می‌شه، می‌تونین از این صفحه در مورد مفهوم زندگی پس از زندگی استفاده کنید.

در ابتدا خدمت شما عرض می­کنیم: دوستان عزیزم در این جهان هیچ احدی نمی­تونه به شما جواب درست سوالاتتون رو بده به جز شهود شما. شهود هم که در مورد اون خیلی صحبت کردیم برای هر شخصی یونیک هست یعنی تنها برای همون شخصه. پس مطالب این صفحه پاسخ به سوالات شما نیست. بلکه تنها آگاهی­های نویسنده هست که می‌تونه به روند زندگی یک شخص کمک کنه.

اگر از این صفحه حس خوبی نمی­گیرین، این صفحه برای شما نوشته نشده.

شاید خیل عظیمی از نویسندگان این نظر رو داشته باشند که همه باید طبق تفکر اون‌ها بیندیشند یا بخوان نظر خواننده با خوندن متن اونها تغییر کنه. اما بنده به هیچ عنوان این نظر رو ندارم چون روح‌ها در سطوح مختلف هستند و ممکنه اون مطلبی که به من کمک می‌کنه تا روحم رشد کنه، برای شخص دیگه­ای سم باشه.

پس مجدادا تاکید دارم که این صفحه برای تغییر نظر شما نوشته نشده. این صفحه برای زندگی یک عده مفیده برای زندگی یک دسته دیگه مفید نیست. چون:

1- ارواح در سطوح مختلف هستند و قرار نیست همه یک جور باشند. اگر نه خداوند خودش همه رو به یک شکل و با یک نظر مشترک و با دین و عقاید یکسان خلق می­کرد.

2- اگر بنا بود که همه انسان‌ها هم عقیده باشن اصلا هیچ ایده جدیدی برای بهتر شدن این هستی شکل نمی گرفت.

3- غذای هر روحی متفاوت هست. دقیقا مثل غذا خوردن انسان‌ها که یک نفر از کباب بره لذت می‌بره و یک نفر هم از خوردن سالاد لذت می‌بره. بنده خودم عاشق سالادم. این تفاوت‌ها رو خداوند متعال خلق کرده. اساس زیبایی این عالم هم با همین تفاوت‌ها شکل می‌گیره.

پس به اختلاف نظر‌ها احترام می‌گذاریم و با یاری خدا این صفحه رو برای تحلیل و نقد زندگی پس از زندگی استارت می­زنیم.

زندگی پس از زندگی:

حتما خیلی از شما عزیزان برنامه زندگی پس از زندگی رو دنبال می‌کنید و این مجموعه یا مستند یا پژوهش در ماه مبارک رمضان بحث جنجالی بسیاری از محافل هست. اشخاص در تحلیل زندگی پس از زندگی به 3 دسته تقسیم می‌شن:

1- عده ای کاملا مخالف هستند که همه این‌ها دروغه و داستان. مگه می‌شه که زندگی پس از زندگی وجود داشته باشه؟ ما بعد از مرگ تمام می‌شیم. زندگی دیگه ای وجود نداره. هر چی هست همین دنیاست!!!

2- عده ­ای بسیار موافق هستند که بله برنامه زندگی پس از زندگی خیلی به بهتر شدن زندگی من کمک کرده. حتما عالم غیب وجود داره. حتما باید بیشتر به رفتار و نیت و افکار خودم توجه داشته باشم که زندگی بهتری در این دنیا و جهان های بعد برای خودم رقم بزنم.

3- عده ای هیچ نظری ندارند و می‌گن: حالا زندگی پس از زندگی حقیقت داشته باشه یا نه اصلا چه فرقی داره؟

تمام این افراد از دیدگاه بنده عزیز و بزرگ هستند و حتما نظرشون در زندگی خودشون مفید هست و به خود اون شخص در مسیر رشد معنوی کمک می­کنه.

در این صفحه چه مطالبی قراره ارائه بشه؟

در این صفحه قراره تمام قسمت­های تمام فصل­های زندگی پس از زندگی رو با هم بررسی کنیم. به داستان­های خارج از ایران در مورد تجربه نزدیک به مرگ یا Near Death Experience بپردازیم. کتاب هایی درمورد زندگی های پس از مرگ و عوالم روحی خدمت شما عزیزان معرفی و تحلیل خواهد شد.

اگر شما به این آگاهی­ها از عالم غیب می‌گین اراجیف هیچ ایرادی نداره. حتما قرار نیست در این زندگی، شما به این مسائل بپردازین. به خودتون سخت نگیرین. هیچ کسی از شما بهتر نیست. اگر کسی می‌گه زندگی پس از زندگی وجود داره و شما می‌گین نداره این دلیل بر بهتر بودن اون شخص نسبت به شما نیست. هیچ شخصی از هیچ شخص دیگه ای با هیچ سطح از آگاهی بهتر و بالاتر نیست. هر دیدگاه و ایدئولوژی که در هر انسانی وجود داره همون دیدگاهی هست که اون شخص نیاز داره برای رشد معنوی و روحیش در این زندگی که اون آگاهی هم توسط شعور هوشمند جهان به اون شخص رسیده.

اگر خداوند نخواد شعور هیچ انسانی کار نخواهد کرد. پس دیدگاه شما هر چیز که هست بنده که نویسنده این وبسایت هستم بهش احترام می‌گذارم، چون ایمان دارم اون دیدگاه برای زندگی شماست و توسط خداوند برای شما فعال شده.

موکدا عرض می‌کنم این صفحه برای تغییر دیدگاه هیچ انسانی نوشته نشده. این صفحه تحلیل و تحقیق نویسنده از برنامه زندگی پس از زندگی هست. منتظر آگاهی های بیشتر در مورد عالم غیب و زندگی های پس از مرگ از این صفحه باشید.

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

خبر نامه

با عضویت در خبر نامه از آخرین اخبار و رویداد های سرای این تو هستی اطلاع پیدا کنید.