راز روز پنجم:

پول به خودی خود نه ریشه تمام شرهای عالم است و نه ریشه تمام خوبی ها و شادی ها. 

این شما هستید که به آن معنا می دهید. اگر بتوانید از پس این آموزش برآیید و آن را درک کنید، تجربه های مالی بسیار بهتری را به زندگی خود راه خواهید داد و در تمام جنبه های دیگر زندگی خود به صورت آگاهانه رشد خواهید کرد.

نظر شما در رابطه با راز پنجم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین😊

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز پنجم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

 

از نظر آبراهام و قانون جذب پول نه ریشه تمام شرها و نه ریشه تمام خوشی های دنیاست:

قانون جذب استر و آبراهام بسیار روی این نکته تاکید داره:

1- پول ریشه تمام خیرها و خوشی های عالم نیست( این آگاهی برای افرادی لازم هست که حس می کنن با پول به تمام خوشی ها و شادی های عالم دست پیدا می کنن.)

2- پول ریشته تمام شر و بدی های عالم نیست( این آگاهی برای افرادی لازم هست که حس می کنن اگر پول بیشتری به دست بیارن در این حالت ممکنه که آدم بدی بشن و دیگه نتونن کارهای خیر انجام بدن)

دوستان عزیزم در این باره نظر شخصی خودم رو اعلام می کنم:

اگر شما یک چاقوی بسیار تیز داشته باشید این چاقو بده یا خوب؟

به هیچ عنوان نمی شه در این باره نظری داد به این خاطر که بسیاری از کارهای روزانه تمام افراد با چاقو انجام می شه. خوب حالا اگر شخصی از این چاقو برای زورگیری از مردم استفاده کنه این چاقو خوبه یا بد؟

نظر قانون جذب در مورد پول دقیقا مثل داستان چاقویی هست که عرض کردم. اگر شخصی از پول برای خلق ارزش و کمک به مردم و بهتر شدن کره زمین استفاده کنه خوب در این حالت پول خوبه یا بد؟

حالا اگر شخصی از پول برای فخر فروشی و قدرت نمایی و زورگویی استفاده کنه در این حالت پول خوبه یا بد؟

تمام صحبت قانون جذب آبراهام واستر هیکس در مورد این راز این هست که ما هستیم که به همه چیز معنا و مفهوم می دیم. این افکار و عادت های ماست که می تونه باعث بشه پول و پولدار بودن خوب به نظر بیاد یا بد.

به طور مثال اگر شخصی زمانی که پول نداره هم دنبال این هست که با پول خودش به دیگران ثابت کنه که من از شما بالاتر هستم این شخص اگر پول بیشتری هم دستش بیاد، اگر به طور آگاهانه روی این نیمه تاریک وجود خودش کار نکرده باشه. اتفاقی که می افته این خواهد بود؛ تمام اطرافیان خواهند گفت فلانی پولدار شد و این قدر رفتارهای زشت از خودش به نمایش گذاشت. این شخص داره وجه پول رو با نقص خودش بد نشون می ده. در حالی که ممکنه یک شخص زمانی که ثروت بسیار داشت به بهتر شدن کره زمین کمک کنه مثل بیل گیتس که همیشه 50 درصد از درآمدش رو برای کمک به نیازمندان هزینه کرده.

خوب با توجه به دو تا شخص بالا پول خوبه یا بد؟

پول نه خوبه نه بد.

در این مقاله در مورد راز روز پنجم از کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه می شه درس روز سوم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

پول نه خوب است و نه بد، بلکه کاری که پول پس از ورود به زندگی هر شخصی انجام می ده اینه که صفات اون شخص رو بیشتر بروز می ده. برای این که پول در زندگی ما نقش مثبتی داشته باشه باید روی نیمه های تاریک وجودمون کار کنیم. در این حالت می تونیم از پول در مسیر خیر و شادی استفاده کنیم و نه تنها خودمون لذت ببریم بلکه بستر رشد دیگران رو هم فراهم کنیم.   

اگر شما از راز پنجم کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.