راز روز 15

تلاش برای کنترل دیگران چیزهای زیادی به همراه می آورده که نیاز به کنترل کردن دارد.

در زندگی همه ما مشهود است زمانی که تصمیم به تغییر دیگران از طریق کنترل و اثر گذاری میکنیم نه تنها آنها تغییر نمیکنند بلکه ما در اطراف خود موارد بیشتری از آن چه میخواستیم تغییر دهیم مشاهده خواهیم کرد.

شما نمیتوانید با حذف چیزهای ناخواسته به جایی که میخواهید برسید.

نظر شما در رابطه با راز پانزدهم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز پانزدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

کتاب 365 روز با آموزه های آبراهام استر هیکس.روز نوشت های آبراهام استر هیکس. قانون جذب.ارتعاش فرکانس.راز 15 قانون جذب.این تو هستی.مریم عباسی

در مورد راز پانزدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس چه می دانید؟

چرا نمیتونم دیگران رو تغییر بدم؟

دوست خوبم زمانی که شما شروع میکنید به تغییر دیگران اون هم به اجبار یا انتقاد از اون افراد حتی اگه اون افراد به حرف های شما گوش کنند و رَویه خودشون رو تغییر بدن، اتفاقی که می افته اینه:

شما انرژی خودتون رو معطوف کردین به یک موردی که نمیخواهید اتفاق بیفته…
این یعنی من در فرکانس و ارتعاش اون قرار دارم و با افکار و ارتعاش خودم برای کائنات کارت دعوت همین اتفاق رو ارسال میکنم و کائنات هم هیچ وقت به خواسته و افکار و ارتعاش شما نه نخواهد گفت. در ادامه شما خیلی سریع دقیقا همون موردی که تمام تلاشتون رو برای حذفش کردین به زندگی خودتون جذب خواهید کرد.

توجه داشته باشین قانون جذب با هیچ احدی شوخی نداره و نمیفهمه که شما وقتی میگین من این مورد رو نمیخوام یعنی نمیخوام…

قانون جذب فقط به نقطه تمرکز و توجه شما پاسخ میده و تنها پاسخی هم که همیشه داره اینه.

چشم قربان. چشم عزیزم. چشم سرورم. چشم ملکه. چشم پادشاه. چشم چشم چشم…

کائنات در برابر هیچ کدوم از درخواسته های شما نه نمیگه چون بلد نیست، کائنات رو یک بیشعور خیلی قدرتمند در نظر بگیرین که فقط هدفش اینه مطیع شما باشه در هر شرایطی . اما مطیعی بیشعور که متوجه نیست.

یعنی چی که نمیتونم با حذف ناخواسته ها به خواسته هام برسم؟

با یک مثال این قسمت رو خدمتتون توضیح میدم، فکر کنید:

یک روز بیدار شدین و گفتین من اصلا از پیتزا پپرونی خوشم نمیاد.( این یه مثاله هر چیز که دوسش ندارین)

اون روز هر کسی به شما برسه یا پیتزا پپرونی داره میخوره، یا خورده، یا میخواد بخوره، یا به شما پیشنهاد میده که بیا با هم بریم و پپرونی بخوریم یعنی شما فقط گفتین من پپرونی دوست ندارم

دوست ندارم

دوست ندارم

نگفتین کائنات برای من پپرونی بفرست

گفتین نفرست

اما کائنات فقط پپرونی رو شنیده و گفته چشم بفرمایین.

دیگه شمایین و یک دنیا پیشنهاد برای پیتزا پپرونی😂😂😂😂

پس شما با حذف اون چیزی که نمیخواهید به خواسته خودتون نمیرسید. میتونین به جای فکر کردن به اینکه من پپرونی نمیخوام به این فکر کنید که من پیتزا روست بیف رو خیلی دوست دارم.

دوست خوبم تو فقط با فکر کردن به خواسته هات بهشون میرسی. نه با فکر کردن به ناخواسته هات. کل داستان همینه.  

در این مقاله در مورد راز پانزدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز پانزدهم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

اگه به چیزی که نمیخواهی فکر کنی خیلی زود ناخواسته های بیشتری رو به زندگی خودت دعوت خواهی کرد. این یک قانونه و هیچ شوخی با هیچ احدی نداره.

قانون جذب. ارتعاش فرکانس. غول چراغ جادو. کائنات.قانون جذب حقیقت داره. حقیقت قانون جذب.این تو هستی. فرکانس ارتعاش. قوانین جهان هستی.

میدونستی که این غول بیشعورترین غول دنیاست؟ چون هر چی که بگی رو آماده میکنه حتی اگه نخوای...

تو با تغییر اجباری دیگران که بخوای روشون تاثیر بذاری و تغییرشون بدی، باز هم افرادی وارد زندگی تو خواهند شد که صفاتی دقیقا مثل همون صفت رو خواهند داشت. فقط و فقط به این خاطر که تو به چیزی فکر کردی که دوست نداشتی اتفاق بیفته.

اگر شما هم از درس راز روز پانزدهم کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

 

           

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز16) رو این عبارت کلیک کنید.

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز14 ) رو این عبارت کلیک کنید