راز روز سی و نه

هر زمان که شما چیزی بخواهید و با آن هم ارتعاش شوید و اجازه دهید که وارد زندگی شما شود. در این حالت شما نه تنها از رسیدن به رویای تان رضایتمند میشوید بلکه دیدگاه های جدیدی کسب می کنید و متوجه می شوید باید چه رویاهایی داشته باشید.

نظر شما در رابطه با راز سی و نه آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز سی و نه کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

مریم عباسی. این تو هستی.کتاب 365 روز با قانون جذب. آبراهام استر هیکس.ارتعاش.راندابرن. راز

چه قدر به آرزوهات بها می دی؟

چرا باید به آرزوهام بها بدم؟

دوست عزیزم سلام، متنی که امروز تقدیم شما میشه خیلی مربوطه به راز روز سی و نه نیست اما بی ربط هم نیست…

با من همراه شو تا یاد بگیری برای تک تک خواسته های قلبت ارزش قائل باشی و دنبالشون بری.
خیلی اوقات هست که ما با افرادی هم نشین می شیم که به ما میگن نههههه بابا این چه آرزویی هست که تو داری؟

اصلا چرا آرزو داری؟
دنیا دو روزه…
بی خیال بابا…
چرا اصلا چیزی میخوای؟
بی خیال بابا…
مگه تو کی هستی؟

دوست خوبم من اینجا هستم تا به شما این مورد رو عرض کنم که: شما شما شما شما فقط و فقط برای خلق خواسته ها و رسیدن به خواسته هاتون روی زمین هستید. تنها دلیل حضور شما روی زمین خلق یک زندگی هست که قلب شما میخواد خلقش کنه.

شما موظف هستید به سمت خواسته های خودتون حرکت کنید. شما باید آرزوهاتون رو دنبال کنید. چون این کار شما باعث میشه دنیا به جای بهتری تبدیل بشه. دوست خوبم خودت رو بشناس. تو برای خلق یک زندگی با شکوه و بزرگ روی زمین هستی.

این تو هستی.مریم عباسی.ارتعاش و فرکانس. قانون جذب

تو برای خلق خواسته هات روی زمین هستی. آیا براش تلاش میکنی؟

 

در این مقاله در مورد راز سی و نه کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز سی و نه این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

دوست عزیزم تنها راه رشد، تو این هستی این هست که تو خودت رو لایق رسیدن به هر خواسته ای بدونی که از قلبت داره عبور میکنه و ازت میخواد که خلقش کنی. تو در برابر خواسته و آرزوهات مسئول هستی. این مورد رو که تو چون قراره تو این دنیا چند وقت زندگی کنی پس نیازی به این همه آرزو نیست رو برای همیشه از یادت ببر. تو روی زمین هستی برای خلق یک زندگی عالی. 

اگر شما هم از درس راز روز سی و نه کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

 

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 40)رو این عبارت کلیک کنید.

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز38 ) رو این عبارت کلیک کنید.