راز روز 33

اگر برای داشتن یک احساس خوب به اندازه کافی خودخواه نباشید، نمی توانید به آن انرژی متصل شوید که منبع شماست و همیشه احساس خوبی برمی انگیزاند.

نظر شما در رابطه با راز سی و سه آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز سی و سه کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

این تو هستی. قوانین ارتعاش و رشد. قانون شماره 32 کتاب 365 روز با قانون جذب. آبراهام استر هیکس. رشد. مریم عباسی. قوانین جهان هستی و فرکانس

آیا دلت میخواد با قوانین جهان هستی آشنا بشی؟

 

مگه خودخواه بودن بد نیست؟ چرا من باید خودخواه باشم؟

دوست عزیزم سلام

تا به حال با افرادی رو به رو شدید که خیلی خودشون رو دوست دارند؟

تا به حال با افرادی رو به رو شدید که برای انرژی خودشون ارزش بسیار زیادی قائل هستند؟

تا به حال شده که با افرادی نشست و برخاست داشته باشید که برای احساس خودشون ارزش بسیار زیادی قائل هستند؟

بله دوست  خوبم من از این اشخاص خیلی دیدم و در ابتدای امر بسیار تعجب کردم که چرا این افراد تا این اندازه مراقب انرژی و ارتعاش و قلب خودشون هستند و اصلا اجازه نمیدهند که شخصی باعث حال خرابی اونها بشه و بعد متوجه شدم دقیقا داستان همینه.

تنها راه اینه که شما با انرژی الهی درون خودتون ارتباط داشته باشید و اگه این اتفاق بیفته شما به هر چیزی که اراده کنید خواهید رسید. و این هم مراتب خودش رو داره.

دوست خوبم این رو یاد بگیر که خدا حالش خوبه و هر جا که حال شما بده… دستتون از دست خدا جدا شده و اصلا خدا تو اون حال و هوا وجود نداره.

شما زمانی خواسته های خودتون رو جذب میکنید که به منبع انرژی که خدا و کائنات هست وصل باشید و این وصل بودن زمانی رخ میده که شما حال خوبی رو تجربه کنید.

برای نگه داشتن این حال خوب به شدت خودخواه باشید.
به شدت برای بالا نگه داشتن انرژی خودتون خودخواهانه رفتار کنید و به صحبت های دیگران که سعی دارند شما رو از مسیر سعادت دور کنند به هیچ عنوان توجه نداشته باشید.
همیشه با خودتون به این موضوع توجه کنید که من  اگه حالم بد بشه از خدا جدا شدم. پس اینکه میگن دعا کن و گریه کن این اشتباهه.

خدا اصلا با گریه و اخم و ناراحتی هیچ ارتباطی نداره.

قوانین جهان هستی. ارتعاش. قانون فرکانس. استرهیکس. قانون جذب.راندابرن. قوانین جهان هستی.

آیا برای خوب نگه داشتن حال خودت به اندازه کافی تلاش میکنی؟

در این مقاله در مورد راز سی و سه کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز سی این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

شما باید بسیار خودخواهانه برای انرژی الهی خودتان ارزش قائل شوید و تمام تلاشتون رو بر این اساس بگذارید که به منبع بی نهایت انرژی وصل باشید.این انرژی همون خدا کائنات و انرژی بی نهایت هست که میتونه به رشد شما کمک بسیار زیادی کنه و باعث بشه شما به تک تک خواسته ها و آرزوهاتون برسید. پس یکی از اصلی ترین راه ها برای رشد این هست که شما همواره در تلاش باشید که حس و حال خودتون رو عالی نگه دارید.

اگر شما هم از درس راز روز سی و سه کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه های آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید، با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.

 

برای خوندن راز روز بعد( یعنی روز 34)رو این عبارت کلیک کنید.

برای خوندن راز روز قبل( یعنی روز32) رو این عبارت کلیک کنید.