راز روز سوم:

قانون جذب به واقعیت زندگی شما پاسخ نمی­دهد، بلکه به فکر احساس و نقطه ارتعاش شما پاسخ می‌دهد.

اگر فکرتان را تغییر دهید، واقعیت زندگی شما تغییر خواهد کرد. اگر در حال حاضر رخدادهای زندگی شما به خوبی پیش می‌رود، تمرکز شما روی آنچه همین حالا رخ می‌دهد باعث تداوم بهروزی شما خواهد شد.

ولی اگر اتفاق های زندگی شما باب میل شما نیست، لازم است توجه خود را از آن ها بردارید. شما باید به چیزی که دوست دارید اتفاق بیفتد فکر کنید و آن را حس کنید.

شما توانایی تغییر سریع الگوهای فکری خودتون رو و در نهایت توانایی تغییر تجربه های زندگی خود را دارید.

روزانه 15 دقیقه برای مراقبه تنفس اختصاص دهید. تمرکز کنید و احساس خوب را تجربه کنید. چون زمانی که مراقبه می­کنید، افکار مقاوم از بین رفته و افکاری که می‌مانند؛ قدرتمند و خالص­تر خواهند بود. این مساله به شما کمک می‌کند تا آن چه را که می‌خواهید سریع­تر خلق کنید.

نظر شما در رابطه با راز سوم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، در قسمت بالا چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز سوم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

 

 

 

کتاب 365 روز با آموزه های آبراهام استر هیکس.روز نوشت های آبراهام استر هیکس. قانون جذب.ارتعاش فرکانس.راز روز سوم قانون جذب.این تو هستی

در مورد راز سوم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس چه می دانید؟

بررسی راز سوم در حوزه قانون جذب آبراهام استر هیکس:

دوستان عزیزم در توضیح جملات بالا، راز سوم  کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس، مطالب بسیار مهمی وجود داره که به صورت لیست وار خدمت شما ارائه می‌شه:

1- قانون جذب فقط و فقط با ارتعاش و احساس ما کار داره، اگر الان در فقر هستیم یا در رابطه ای که دوسش نداریم یا هر موضوع دیگه که خوشایند ما نیست. برای استفاده از قانون جذب چاره­ ای نداریم جز این که ارتعاش خودمون رو روی اون چیزی که دوست داریم اتفاق بیفته، متمرکز کنیم و با تمام وجود حسش کنیم. ایمان داشته باشید که تجربه های زندگی شما خیلی سریع شروع به تغییر خواهد کرد.

2- شما قدرت تغییر الگوهای ذهنی خودتون رو دارین. اگر افکارتون رو از روی مساله ای که در حال رخ دادن هست بردارین. سپس روی تجربه ای که دوست دارین اتفاق بیفته تنظیم کنید. خیلی سریع اتفاق های اطراف شما شروع به تغییر خواهد کرد.

3- این جملات نشون می‌ده که روی هر چیز که تمرکز و توجه داشته باشید خیلی سریع رشد خواهد کرد. قانون جذب بسیار قاطع و محکم در خدمت شماست. اما اگر روی مساله ای که خوشایندتون نیست تمرکز کنید از قانون جذب برای کشتن آرزوهاتون استفاده خواهید کرد. توجه داشته باشید که قانون جذب بسیار مهربان و در عین حال بسیار بیشعوره یعنی قدرت درک این که شما الان دارین به مساله مثبت یا منفی توجه می‌کنید رو نداره، در هر شرایطی مثل غول چراغ جادو تنها و تنها به شما می‌گه چشم سرورم.

4- مهم ترین درس این جملات این هست که واقعیت زندگی ما اون چیزی خواهد شد که ما بهش توجه بیشتری نشون می‌دیم. واقعیت و تجربه های زندگی ما تنها و تنها توسط خودمون در حال رقم خوردن هست. پس اگر نقطه توجه خودمون رو در این جهان متافیزیک تغییر بدیم، اتفاق های زندگی ما تغییر خواهد کرد.

تاثیر مراقبه و رهاسازی افکار مقاوم در قانون جذب:

در قانون جذب یکی از اصلی ترین ترفند‌ها برای پاکسازی افکار مقاوم که احساس منفی تولید می‌کنند، مراقبه تنفس نام داره. در این مراقبه که در مقاله تاثیر مراقبه تنفس در قانونن جذب کامل بهش پرداخته شده است. شما به صورت آگاهانه روی تنفس دم و بازدم خودتون تمرکز می‌کنید. به افکاری در حال حرکت در صفحه ذهن شما هستند توجه خاصی نشون نمیدین.

این عمل هر روز و به مدت 15 دقیقه انجام می‌شه. بعد از هر بار مراقبه شما به طور کامل حس می‌کنید:

افکار مقاوم (از جمله: نمی شه، نمی تونم، برای من نمی شه و هر چیز که باعث نرسیدن شما به خواسته تون می‌شه) کمی کمرنگ تر شده.

اگر هر روز مراقبه تنفس رو به مدت 15 دقیقه انجام بدین، مدت زمان رسیدن شما به خواسته و هدفتون به طرز چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. چون تنها دلیل عدم خلق رویای شما افکار مقاومی هستند که احساسات منفی تولید می‌کنند. با مراقبه تنفس این افکار مقاوم به مرور کم رنگ می‌شن و از بین میرن. این یعنی قانون جذب صد در صد به نفع شما عمل کرده.

در این مقاله در مورد راز سوم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه می‌شه راز روز سوم این کتاب رو در جملات زیر مطرح کرد:

همه ما با تغییر افکار، احساس و در نتیجه ارتعاش و فرکانس خود، توانایی تغییر تمام تجربه هایی که می‌خواهیم تغییرکنند رو داریم. یکی از راه های رسیدن به نقطه ارتعاش مثبت مراقبه تنفس برای رهایی افکار مقاوم  هست.

اگر شما از راز سوم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.