راز روز دهم

خوشحال ترین مردم این سیاره آن هایی هستند که بر آن شده­اند تا چیزی را بخواهند. آن­ها آن چه را می­خواهند تعیین می­کنند.

حتی قبل از تجلی پیدا کردن از احساس برخورداری از آن سرشارند و پدیدار شدن جز به جز آن را شادمانه نظاره می­کنند.

این همان حس دستانتان در خاک کوزه گری است.

نظر شما در رابطه با راز دهم آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد مبحث راز دهم کتاب 365 روز با قانون جذب آموزه­های آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

خالق زندگی هر شخصی خودشه:

در این راز اصلی ترین مساله که باید مطرح بشه آزادی انسان در خلق سرنوشت خودشه. دقت کنید هر زمان که شخص دیگه ای بخواد برای شما تعیین کنه که چه چیزی براتون خوبه یا نه، حس بدی بهتون دست می‌ده. انگار آزادی شما سلب شده و دقیقا هم همین طوره. انسان ذاتا آزاد آفریده شده تا زندگی خودش رو هر طور که دوست داره خلق کنه.

زمانی که شخصی شروع به خلق آگاهانه زندگی خودش با استفاده از قانون جذب می‌کنه، احساس بسیار خوبی در وجود او ایجاد خواهد شد. به این خاطر که هدفگذاری در زندگی باعث جهت دادن به انرژی خواهد شد.

دوستای خوبم فکر کنید که شما سوار یک ماشین می‌شین و راننده به شما می‌گه شما می‌خواهین کجا تشریف ببرین و شما هم می‌گین نمی دونم.

در این حالت اگر راننده شما رو تو بیابون پیاده کنه آیا شما حس خوبی رو تجربه خواهید کرد؟ قطعا خیر. قانون جذب و کائنات هم دقیقا مثل همون راننده است که هر لحظه به شما می‌گه عزیزم شما کجا می‌خواهید تشریف ببرید؟

اگر شما مقصد خودتون رو دقیقا تعیین نکنید مطمئن باشید که قانون جذب شما رو به جایی که مورد پسند شماست نخواهد برد. چون در این حالت قانون جذب به ضمیر ناخودآگاه شما که توسط خانواده مدرسه و جامعه برنامه ریزی شده پاسخ خواهد داد. امیدوارم شما جز اون دسته از افرادی نباشید که دوست دارند خانواده مدرسه یا جامعه مقصد رو براشون تعریف کنند.

برای این که قانون جذب آبراهام شما رو به سمت برنامه ضمیر ناخودآگاهتون نبره باید بهش برنامه بدین و اون رو از قبل حس کنید. با تمام وجود خودتون احساس کنید که به اون خواسته دست پیدا کردین.

در این مقاله در مورد راز دهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس راز دهم این کتاب رو در جمله زیر خلاصه کرد:

شما چه بخواهید و چه نخواهید خالق زندگی خود هستید.

شما آزاد آفریده شده اید و هر شکلی که بخواهید میتوانید به هر قسمت از زندگی خود بدهید.

اگر آرزو و هدفی برای خود تعیین نکنید؛ هیچ گاه حس لذت رو تجربه نخواهید کرد، چون در این حالت دیگران برای شما تصمیم خواهند گرفت و این با ذات طبیعی شما که آزادی طلبه کاملا در تضاد هست.

اگر از راز دهم کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس تجربه هایی دارید با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن.

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.