راز روز اول:

1- همیشه کسانی هستند که وقتی آحاد مردم از بیماری های مختلف می میرند تندرست­ تر می شوند.
2- همیشه کسانی هستند که وقتی همه ملت متاثر از رکود اقتصادی هستند، کارشان رونق می گیرد.
3- همیشه کسانی هستند که در محیط های آشفته، کاملا هوشیارند.
4- لازم نیست همه یا کسی با آرزویتان همسو شود، کافیست که خودتان با آرزویتان همسو شوید.

نظر شما در رابطه با راز اول آبراهام استر هیکس در مورد قانون جذب، که در قسمت بالا نوشته شده چیه؟ لطفا در انتهای مطلب برامون کامنت بگذارین🙏

در این مقاله قراره در مورد راز اول کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کنیم.

 

کتاب 365 روز با آموزه های آبراهام استر هیکس.روز نوشت های آبراهام استر هیکس. قانون جذب.ارتعاش فرکانس.

در مورد راز اول کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس  چه می دانید؟

قسمت اول راز اول در حوزه قانون جذب آبراهام استر هیکس؟

همیشه کسانی هستند که وقتی آحاد مردم از بیماری های مختلف می میرند، تندرست­ تر می شوند.

اگه بخواهیم جمله بالا رو در حوزه قانون جذب که توسط استر هیکس جهانی شد تشریح کنیم؛ باید بگیم قانون جذب همواره در حال پاسخ دادن به ارتعاش هر شخصی هست. یعنی به کلمات یا خواسته های یک شخص کاری نداره و تنها به احساسات حاصل از افکار اون شخص پاسخ میده. این جمله نشون می ده که هیچ شخصی به جز خود شما نمی تونه ارتعاش و افکار شما رو کنترل کنه. ممکنه شما در کنار افرادی باشید که بیمار هستند.

قانون جذب در این قسمت می خواد به این مورد اشاره کنه که نقطه ارتعاش هیچ شخصی نمی تونه روی سلامتی یا بیماری شما تاثیر بگذاره، اگر شما بخواهید و به قانون جذب عمل کنید، می توانید نقطه ارتعاش خودتون رو روی سلامتی نگه دارید.

قانون جذب به این مساله که در کنار شما افراد بیمار بسیار زیادی هستند کاری نداره. اگر شما احساس و ارتعاش سلامتی به کائنات ارسال کنید همواره سلامت خواهید بود؛ حتی اگر همه به خاطر شایع شدن یک بیماری جان خودشون رو از دست بدن.

قسمت دوم راز اول در حوزه قانون جذب آبراهام استر هیکس:

همیشه کسانی هستند که وقتی همه ملت، متاثر از رکود اقتصادی هستند، کارشان رونق می گیرد.

حتما در اطراف شما هم اتفاق افتاده که بعضی از افراد، در بدترین شرایط اقتصادی رشدهای عجیبی رو در حوزه کسب و کار رقم میزنند. فکر میکنید دلیل این مساله این هست که اون ها بسیار خوش شانس هستند؟

خیر تنها و تنها دلیل این اتفاق، عمل کردن اون ها به قانون جذب هست. یعنی این افراد به جای این که فقر رو حس کنند، یا روی اون چیزی که داره اتفاق می افته توجه و تمرکز کنند؛ روی مسائلی که دوست دارن از لحاظ مالی براشون اتفاق بیفته تمرکز می کنن.

طبق تمام مباحث مطرح شده در سایت، قانون جذب به تمرکز و توجه و در نهایت احساس شما پاسخ میده. اگر شما روی رکود اقتصادی تمرکز و توجه داشته باشید، چیزی که حاصل خواهد شد مقدار بیشتری از اون رکود هست. پس بهتره که توجه و تمرکز خودتون رو روی رشد بگذارین. ایمان داشته باشید که اون نیروی خلاق که خدا یا شعور بی نهایت یا هر چیز که شما اسمش رو می گذارین، از هیچ همه چیز خلق می کنه.

قسمت سوم راز اول در حوزه قانون جذب آبراهام استر هیکس:

همیشه کسانی هستند که در محیط های آشفته، کاملا هوشیارند.

این جمله اشاره به فکرآگاهی در حوزه قانون جذب داره. زمانی که یک اتفاق می افته که به ظاهر آشفته کننده هست، افرادی که از قانون جذب استفاده میکنن؛ تمام سعی خودشون رو روی این مساله می گذارن که افکار آگاهانه ای داشته باشن تا احساس خودشون رو مثبت نگه دارن. طبق قانون جذب احساس خوب باعث اتفاق خوب خواهد شد. اما این مساله قبل از ایجاد احساس خوب در هر شخصی نیاز به فکر آگاهی یا ذهن آگاهی داره.

پس سعی کنید در هر جایی در هر شرایطی افکاری رو به صفحه ذهن خودتون راه بدین که احساس خوبی در شما ایجاد می کنه.

قسمت چهارم راز اول در حوزه قانون جذب آبراهام استر هیکس:

لازم نیست همه یا کسی با آرزویتان همسو شود، کافیست که خودتان با آرزویتان همسو شوید.

این جمله اشاره به یکی از اصلی ترین نکته های قانون جذب داره.

قانون جذب برای رسوندن شما به اهدافتون، تنها با ارتعاش افکار و احساس خودتون کار داره. افکار و احساس و در نتیجه نقطه ارتعاش هیچ احدی در هیچ کجای این دنیا در رسیدن شما به آرزوهاتون هیچ نقشی نداره. چون هر شخصی یک ارتعاش جداست که اتفاق های مربوط به ارتعاش خودش رو تجربه می کنه. یعنی نمیشه گفت چون پدر یا مادر شما یا هر شخص دیگه، نقطه ارتعاشی رو دارن که به اهداف شما ارتباط نداره شما به اهدافتون نمی رسین. تنها مساله ای که در رسیدن شما به اهدافتون تاثیرگذار هست نقطه ارتعاش خودتونه.

در این مقاله در مورد راز اول کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس صحبت کردیم. به صورت خلاصه میشه درس روز اول این کتاب رو در جملات زیر بیان کرد:

مسئول تمام اتفاق های زندگی هر شخصی، ارتعاشی هست که او آگاهانه یا ناآگاهانه به کائنات ارسال میکنه. هیچ شرایطی در این ارتعاش تاثیر نداره، مگر این که اون شخص خودش اجازه بده که شرایط بیرونی روی نقطه ارتعاش و احساسات درونی او تاثیر بگذارن…

اگر شما از راز اول کتاب 365 روز با قانون جذب آبراهام استر هیکس، تجربه هایی دارید با ما به اشتراک بگذارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. 

 

امیدوارم همیشه در ارتعاش عشق و ثروت مرتعش بشین.